Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha gombás fertőzést alakult...

Ha gombás fertőzést alakult ki, óvszerrel azért lehet szexelni?

Figyelt kérdés
Vagy inkább semmilyen módon ne érintkezzünk ilyen helyzetben ? Ez nekem elég új és még 100 %-ig sem vagyok biztos benne, hogy gomba, csak olyan tüneteim vannak. Csak még 1 napos és nem akarok egy nap után dokihoz menni, hátha csak valami más. De am kissé piros foltok vannak a makkomon és olykor-olykor enyhe viszketést érzek, de alig érezhető. Szóval ilyen helyzetben volt e valaki, az óvszerrel történő szex kivitelezhető ?
2012. febr. 17. 07:14
 1/2 anonim válasza:
Nagyon sok nemi betegség van aminek hasonló tünetei vannak. Nagyon nehéz megállapítani, hogy mi is a problémád.Igazából az orvos is akkor nyilatkozhatna erről, ha kivizsgáltatja...(mikrobiológiai laborba küld mintá) De ha nem akarsz orvoshoz menni érdemes lenne kipróbálnod pl. A Canesten krémet, de lehet, hogy nem ártana betadinnal is kezelned a hámsérülést.Óvszer nélkül semmiképp ne élj szexuális életet!!! mert te is fertőzhetsz és a hámsérülésed miatt te is sokkal inkább ki vagy téve újabb fertőzésnek.(pl a HPV ilyenkor tud a legjobban fertőzni, ami rákot okoz)
2012. febr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, ma már meg kezdtem a kezelést rá... óvszerrel nyilván véd, csak nem akarom, hogy súlyosbítsa az állapotot. Szerintetek gond lehet belőle ? Volt e valaki hasonló helyzetben ?
2012. febr. 17. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!