Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pattanásos arcbőrömet hogy...

Pattanásos arcbőrömet hogy borotváljam?

Figyelt kérdés
Mert ha leborotválom arcszőrzetem akkor pattanásokat is leborotválom és tiszta seb lesz arcom + még új pattanások jönnek ki
2012. febr. 21. 18:09
 1/8 anonim válasza:
szike
2012. febr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy 1 pengés borotva, de az ritka.
2012. febr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne borotválkozz!

Egyrészt a szakáll elrejti a pattanást másrészt meg nem sebesíted ki legalább a bőröd.

2012. febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz vagy kozmetikushoz,aki kezeli a pattanásaidat.
2012. febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
gyantáztatsd, vagy magadnak gyantázd le.
2012. febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vagy elektromos borotva.
2012. febr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült úgy borotválni, hogy ne vágjam meg a pattanások tetejét, egyszer-kétszer azért megsértettem magam.


Tipp: Borotválkozás előtt nyomd ki a nagyobbakat, ha nincs nagyon sok. Utána mehet a borotva. Nekem pl pont a rendszeres borotválkozás után tűntek el a ragyák a fejemről, először az arcszőrzet helyén, majd pedig fokozatosan húzódnak vissza. (Már csak a homlokomon van meg néha az izzadtságtól jönnek elő.)


Pedig én is elég durván ragyás voltam.


18/F

2012. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon kihozták a ragyáimat a fűszeres ételek... Volt egy időszakom, mikor mindent erősen ettem, a kenyeret is vaj helyett erőspistával kentem vastagon, és majszoltam mint kisgyerek a cukrot. Nagyon ragyás voltam akkoriban, elnem tudtam képzelni, mi okozhatta... mindent megpróbáltam! Aztán apámnak gyomorfekéje lett, és picit megijedtem, hogy mivan ha nekem is lesz... ezért leálltam az ilyen kajákról. Úgy kitisztult az egész arcom, mint a csuda! Lehet neked is az étrendeden kellene változtatni, aztán elmenni egy jó kozmetikushoz.


Egyébként az egypengés borotvát ajánlom én is, nekem azzal ment.

2012. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!