Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem csúszik vissza a...

Miért nem csúszik vissza a fitymám annak ellenére, hogy fitymatúltengésem van?

Figyelt kérdés

Mármint, úgy értem,hogy miden hol azt olvasom,hogy merev állapotban visszacsúszik a fityma és befedi a makkot azoknál akiknek túltengésük van.

Nekem is fityma túltengésem van, de inkább hátracsúszik merev állapotban mint ,hogy felcsúszna.És tényleg túltengés szóval nem csak így rámondom mert egy minimétert hosszabb, olyan jó fél centivel túllóg a fitymám.

Persze tudom,az a jó ha nem csúszik vissza merev állapotban, de vajon miért?Mert minden hol azt olvastam,hogy felcsúszik.



2012. febr. 24. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:

ugye viccnek szántad ezt a kérdést?

fitymatúltengés :D

2012. febr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most mi itt a gond?


Egyébként megmondom őszintén, tizedszerre olvasom át, s próbálom valahogy értelmezni a kérdésedet, de valahogy ezt képtelenségnek érzem, mert egyszerűen érthetetlen. Bízom benne, hogy a moderátorok majd kiszedik.

2012. febr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!