Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet hogy prosztata megnagyob...

Lehet hogy prosztata megnagyobbodásom van? Mit tegyek? Ciki ha boltból szerzem a gyógyszert?

Figyelt kérdés
Már rég óta észre vettem hogy akadozik a vizeletem és sokszor erőltettnem kell hgoy kijöjjön .VAn olyan hogy nem tudom féken tartani vizeletem és minden összevizelek .VAn olyan is ha vizelek csípő érzést érzek a hímvesszőn belül.Ha maszturbálok azután is nagoyn nehezen jöna vizelet.Utána olvastam a neten és nagyon úgy néz ki prosztata megnagyobbodás .De lehet ez 15 éves korba ? Nagyon ki vagyok akadva de a szüleimnek ciki lenne mondani .Néztem gyógyszer csak az drága de még ezt is megoldanám .CSak hol vegyem meg .Patikába fura lenne hogy egy 15 éves scrác besétál és kér ilyen gyógyszert.Mit tegyek?
2009. jún. 6. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Menj el urológushoz!

Elmész a családorvoshoz, elmondod neki a problémádat, és kérsz egy beutalót...

2009. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mégiscsak célszerűbb lenne, ha urológushoz mennél, és nem magadat diagnosztizálnád. Ez a betegség 15 éves korban nem tipikus.Nem a legkellemesebb dolog orvoshoz menni, de a panaszokat meg akarod szüntetni, muszáj. Egyébként a patikában ne szégyelld magad.
2009. jún. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem valószínű,hogy prosztatanagyobbodásod van.De utána kéne járni,mert attól sokkal komolyabb is lehet.Szólj a szüleidnek és vigyenek urológushoz,hisz az a dolguk.Mért kéne bármit is szégyellni előttük,vagy bárki előtt.Ilyen szereket meg a Dm-ben,a Schlecker-ben,és drogériákban is kapsz.De ha van egy bármilyen gyulladásod,az ki kéne kezelni.
2009. jún. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
azt is mondjam el hogy maszturbálok?egyszer már rajta kapott nem volt jó érzés!
2009. jún. 6. 18:54
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha "modern"szüleid vannak nyugodtan mondd el.Ez normális ebben a korban.iztosan ök is maszturbáltak és még most is.. :)

Ne szényelld,met komolyabb baj is lehet a hátt´rben.Minnél elöbb orvos.

2009. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondani, de nem is vagy vele egyedül. A betegséghez meg nincs köze.
2009. jún. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
csak éppen anyámék konzervatívok tehát ez lehetettlen .TEhát ezt a pontot kihagyom.De mindenkép elmegyek orvoshoz .Ki mondta hogy nem mehetek el egyedül.
2009. jún. 6. 19:07
 8/12 anonim ***** válasza:

A maszturbáláshoz nincs köze,hisz mindenki teszi.

Elmehetsz egyedül is,bár lehet,hogy megkérdezik,hogy hol a szülőd,mert kiskorú vagy.És ha gyógyszert kapsz,az nem olcsó.És be kéne szedni.Szerintem beutaló kell hozzá.


(:-)

2009. jún. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lemaradt,hogy én gyulladásra tippelek.Méghozzá egy erős felfázás maradékára.

(:-)

2009. jún. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen nem valószínű, hogy prosztata-gyulladás lenne, inkább baktériumos fertőzés a húgycsőben, vagyis felfázás. Mindenképp el kéne menned orvoshoz, mert ezt házilag nem lehet kikezelni, másrészt a tünetek esetleg komolyabb betegségre is utalhatnak. Persze, 15 évesen ez utóbbi szinte kizárt, de jobb, ha az orvos ad megnyugtató választ. A maszturbálásról meg senkinek nem kell beszámolni, annak ehhez semmi köze.
2009. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!