Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az utóbbi hetekben eléggé...

Az utóbbi hetekben eléggé megfeszül a hasam bár mit eszek vagy iszok és ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Avval szeretném kibővíteni , hogy nem érzek felfújodást, csak azt, hogy feszül a hasam.
2012. febr. 25. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami van a beleiddel, vagy sok a sav nálad!
2012. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy nem vagyok fiatal, de azt tudom, hogy idáig ha késő délután valami nehezet ettem, akkor segitett a Salvus. Azt nem mondhatnám ,hogy tul sok a savam vagy nem nagyon jellemző.Persze igazi klasszikus kajánál pl. paradicsomos, akkor persze hogy van. Megpróbálom elkerülni.Az is lehet, hogy keveset mozgok és a télen hasra gyurtam. Lehet, hogy nem szoktam meg, hogy meghíztam. Mégis engem zavar, hogy állandóan kemény a hasam. Orvoshoz még nem akarok szaladgálni és remélem még nincs problém.
2012. febr. 25. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehetnek akár a gázok is! Ha olyat eszel akkor a gáz feszít csak.

Ebben az esetben nézd meg mit eszel és esetleg azokból kevesebbet amik gázosítanak...

2012. febr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miután a kérdést leírtam kezdtem ez azon gondolkodni én is,hogy mi lehet az oka ? Lehet, hogy a fogaim hiányossága, az állandó - a feleségem szerint már kórós - stresszelés és a kapkodó evés. Talán nem kellene a világ bajain rágódnom és már magamnak megfogadtam, ha nyerek elmegyek a fogorvoshoz.
2012. febr. 27. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!