Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pattanás a hímvesszőn?

Pattanás a hímvesszőn?

Figyelt kérdés
Ma észrevettem hogy a hímvesszőmön van egy nagy kemény valami. Aztán próbáltam kinyomni, hátha pattanás. Láttam hogy egy szőrszálból ágazik ki. Kihúztam, és kifolyt belőle a genny. Ez csak egy pattanás volt, vagy valami komolyabb annál?
2012. márc. 5. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,


nekem is volt rajta egyszer-kétszer (de csak egy helyen, és az is kicsi volt).

Szerintem neked is hasonló, de lehet, hogy valamiféle kisebb fertőzés. NEM ijesztgetni akartalak, mert sajnos vannak olyanok, akik ilyenkor a legrosszabbra gondolnak.

2012. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mennyi idő alatt apadt le?
2012. márc. 7. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen kb a közepén jelent meg egy kb 2mm-es pattanás, hát beszartam rendesen, de mivel úgy nézett ki mint bármilyen más, fogtam és kinyomta, fertőtlenítettem aztán csak hagytam és pár nap alatt begyógyult és lesett akárcsak egy átlagos pattanás.
2012. márc. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!