Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Meddig várható még nagy...

Meddig várható még nagy mértékű here- és pénisznövekedés? Ez a makk normális?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, elég magas, az arc- és tesztszőrzetem is elég nagy, azonban a péniszem csak 12cm merev állapotban és kb 3-3,5cm az átmerője. Tudom, hogy megütöm az átlag legalját, de szerintetek várható még növekedés nagyobb mértékben(kb. 2 cm) és kb. hány éves korig? Emellett a herém is csak 2-3cm.

Illetve a makkomon a fityma nem "megy alá" a makknak, csak hátracsúszik kb a feléig. Fitymaszűkületem nincs, mert kézzel hátra tudom húzni fájdalom nélkül, de visszacsúszik.

A 3. pedig, hogy az normális, hogy fekve nem tudom merev állapotban a péniszem a hasam felé nyomni? Eléggé fáj ha megpróbálom.


2012. márc. 6. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Még csak 15 éves vagy, szóval még simán nőhet, vastagodhat a farkad.

Az, hogy a fitymád visszacsúszik sem gond, a lényeg, hogy hátra tudod húzni erőfeszítés nélkül.

A hármas pontot pedig nem igazán értem, ha elmagyarázod válaszolok :)

21f

2012. márc. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha lefekszel hátra és áll a farkad, akkor te a fejed(hasad) felé tudod nyomni a farkad? Szóval, kb addig, hogy hozzáérjen a hasadhoz. Nekem csak teljesen ernyedt állapotban megy.
2012. márc. 6. 18:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem alapból is felfelé áll, kb 30°-os szöget zár be a hasammal. De ez sem gond, neked ilyen van, a lényeg, hogy működjön, majd ha kell ;)
2012. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!