Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túlsúlyos férfiak figyelem!...

Ujsagiro 2012 kérdése:

Túlsúlyos férfiak figyelem! Milyennek tartjátok a nemi életeteket? Bátor és őszinte férfiak válaszait várom a következő pár kérdésre!

Figyelt kérdés

- mennyiben befolyásolja a szexuális életét a túlsúlya? Ha okoz problémát, akkor milyet?

- milyennek jellemezné a nemi életét? Ön szerint változna-e, ha lefogyna?

- utasították már el amiatt, hogy túlsúlyos?

Pár szavas válaszok helyett nyugodtan meséljenek el egy történetet is akár a válaszukkal kapcsolatban.


2012. márc. 7. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

168 cm magas vagyok és 88 kg. a has körméretem 112 cm. Azért ez egy kicsit túlsúly.

Szexuális életemet nem befolyásolja.

Nemi életem teljesen normális, ha lefogynék sem változna. Nem utasítottak el túlsúlyom miatt.

Alkalamzkodni kell partneremhez a hasam miatt. Hagyományos módon történé együttlétnél nem helyezhetem a hasamon keresztül súlyomat a hasára, azért vannak a kezeim, hogy azokon támaszkodjak. Ezen kívűl semmi hátrányt nem okoz a túlsúlyom.

2012. márc. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

1, 183 cm / 130 kg vagyok, 140cm haskörmérettel, tehát durván túlsúlyos. Befolyásol a súly, de leginkább a különböző pozíciók megválasztásában, nehogy agyonnyomjam szegény páromat a nagy súlykülönbség miatt (ő 169cm/67kg).


2, nemi életem mostanság problémás, de nem a testsúly miatt, hanem a rengeteg stresszhelyzet, ebből adódó nézeteltérések és az időhiány miatt eléggé elhanyagoltuk.


3, Bizonyára változna, többek közt fizikális oldalról is jobban bírnám és pszichésen is pozitívan befolyásolna a súlycsökkenés. A napokban kezdtem étrendemen és étkezési szokásaimon változtatni, reméljük rövidesen eredményről is beszámolhatok.


4, igen, utasítottak el emiatt, pedig akkor még jóval "soványabb" voltam ("csak" 100kg), szerencsére jelenlegi páromat nem igazán zavarja. Engem viszont annál inkább.


üdv

2012. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én már lefogytam,nem tudom így aktuális-e a kérdés,azért leírom:)

nem volt partnerem,önkielégítettem,azzal nem volt probléma.bár így vékonyabban mintha hamarabb merevedne meg a péniszem.

utasítottak már el túlsúlyosság miatt(konkrétan nem mondták ki,de egyértelmű volt az ok)tehát a kudarcélmény jelentősen befolyásolta,hogy ezek után nem is próbálkoztam a nőknél.mióta lefogytam,és rendszeresen sportolok,ég és föld a kettő,van kapcsolatom,és más nők is megnéznek az utcán,látják bennem a férfit,nem csak az aranyos dagi mókás pasit/vagy nem lesajnálóan és némi undorral néznek rám,mert erre is volt példa.

30

2012. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
191cm magas, 120kg és 160haskörméret (egy kicsit lóg) hamar kifáradok és gyakran megesik, hogy mielőtt teljesen felállna a nemiszervem, elélvezek
2012. márc. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!