Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fájhat az ágyékom? És...

Mitől fájhat az ágyékom? És lüktetni is szokott. Olyan mintha ott verne a szívem. Ha edzek, akkor még erőteljesebben dobog, lüktet, és fáj! A lüktetés mindkét oldalon van, a fájás a jobb oldalon!

Figyelt kérdés
Focizok, sportszerűen (heti 4 edzés+2 meccs), kb januárba vettem észre hogy fáj..Általában edzés közepe fele szoktam elkezdeni érezni, de valamikor spontán elkezd fájni! A lüktetést akkor is érzem amikor épp nem fáj (de akkor sokkal enyhébben dobog)! Valaki legyen szíves segítsen, hogy mi lehet ez, mitől van, mivel kezelhető.

2012. márc. 7. 16:15
 1/9 lizzi77 válasza:
Hát ez lehet sérv is, lehet izomhúzódás is, vagy valamiért gyulladás lépett fel a szöveteidben.Sportorvos, vagy körzeti orvos, mert ha esetleg sérv, akkor műteni kell.
2012. márc. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Esetleg sportkrémmel ne próbáljam meg bekenni?
2012. márc. 7. 16:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne próbálkozz krémekkel. A halogatásból nagyobb probléma is lehet. Elképzelhető, hogy sérved van. Van más testrész felé átsugárzó fájdalom?
2012. márc. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs, csak ott. De most már annyira nem fáj, kicsit jobb lett! A lüktetés enyhén mindkét oldalon ugyanúgy megmaradt. Olyasmi,mint a pulzus, hasonló lüktető érzést érzek ha odateszem a kezem, meg ha sokáig nézem, akkor is kivehető, hogy lüktet. És mind a 2 oldalon. Múlt héten kentem be sportkrémmel, de azóta a nem fájt nagyon!
2012. márc. 13. 16:12
 5/9 anonim ***** válasza:

egy hete műtöttek sérve. ugyanezek voltak a tüneteim. menj el az általános sebészeti rendelésre, ott megvizsgálnak, és kapsz egy ultrahangos beutalót. ne szórakozz a sportkrémmel, mert ha sérved van és kizáródik, akkor HAT ÓRA után elkezd elhalni a bélrendszer adott szakasza...


És nincs rá gyógyszer, krém, gyógytea, sámán, masszőr, csak a műtét segít. Szóval a saját érdekedben irány a sebészet.

2012. márc. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
neked is volt ez a dobogó, lüketető érzés mind2 oldalon?
2012. márc. 19. 20:59
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem csak az egyik oldalon, mivel egyoldali sérvem volt.


nem voltál még orvosnál, ugye?

2012. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem, mert nem fáj egyáltalán semmit, csak lüktet!
2012. ápr. 20. 16:03
 9/9 anonim ***** válasza:
irigylem az ilyen nyugodt embert én már rég behipohonderkodtam volna, hogy elvékonyodott az egyik artériám, el fog pattanni és elvérzek, vagy valami ilyesmit, te meg már fél éve ezzel élsz együtt, és eszedbe se jut orvoshoz menni...
2012. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!