Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha a fitymám félig jön le...

Me Gusta vagyok kérdése:

Ha a fitymám félig jön le magától, a makkról és ha próbálom húzni akkor fáj annak mi lehet az oka? 15F

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 08:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fitymaszűkület.
2012. márc. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem a fitymám sose gördül le magától viszont kézzel bármikor le tudom húzni akármiylen fájdalom nélkül teljesen :)

Engem nem zavar.

2012. márc. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Fürdés közben, a meleg vízben próbáld meg szép finoman felhúzni. Ezt többször kell csinálni. Ha nem megy, irány az orvos!
2012. márc. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Már az előző topikodban is kaptál egy linket (#6-os hszs.), hogy nézd meg, ezek szerint bele se kukkantottál, nemhogy elolvastad volna, pedig lehet benne van a válasz a kérdésedre. Ezzel szemben te kiírsz vaktában és tökfölöslegesen egy újabb kérdést, és ha kapsz egy mentőövet, akkor lusta vagy utánanézni. Ennyire unatkozol, Kérdező


Úgy viselkedsz, mint egy kisfiú, aki alig kapta meg a legújabb Matchbox-át máris egy újra vágyik, mert nem találta meg benne a boldogságát (holott nem is próbált meg játszani vele...).

Ilyen hozzáállással magadra vess, mert nem ez szül megoldást!


Tessék, az előző topikod:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..

2012. márc. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
76%-osnak igaza van minden nap meleg vízben fürdés közben húzkod a fitymádat és szépen fokozatosan mindig hátrább tudod majd húzni,nem fog annyira feszülni,fájni,ha semmi javulást nem látnál,éreznél pár hónap alatt sem,akkor menj vele urologushoz,oda egyedül simán telefonos időpont kérés után mehetsz,nem kell szülői kíséret hozzá.
2012. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Oké, kösz mindenkinek :D
2012. márc. 16. 18:43
 7/14 anonim ***** válasza:

Előbb talán meg kéne győződnöd arról, mit is akarsz kezelni, mert az még mindig nem derült ki, mi a bajod. De hogy előbb kezelni kezd a nemistudni mit, ez abszurdum és kuruzslás. Ez az eszetlenségnek a teteje...kezelni a "nemtudommit"! Gratula! Aztán legyen még rosszabb, azért ki tartja a hátát?


Halgass csak rájuk, kölyök, ha ennyi eszed van! :O

2012. márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Tudom mit kell . Ezt

1.) MERT LETAPADT _ (Fitymaletapadás = Celluláris adhézió):

Ez azt jelenti, hogy a fitymád... -- aminek van egy belső meg egy külső lemeze, annak -- ...belső lemeze... a makkod peremén és árkában, a fityma-makk összeolvadásánál található faggyúmirigyek által termelt, -- vizelettel ill. egyéb anyagokkal, vmint elhalt hámsejtekkel keveredett -- faggyúváladék, azaz ...a "SZMEGMA"... miatt megkötött, és ragasztóként hozzátapadt, rosszabb esetben HOZZÁKÖVESEDETT a makkod nyálkahártya-felszínéhez.

2012. márc. 17. 10:08
 9/14 anonim ***** válasza:
tökéletesen jó a vízben húzkodás a problémájára 7-es, ez nem kuruzslás
2012. márc. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
fityma letapadásnál és enyhe szükület esetében is segíteni tud a vízben húzogatás,letapadásnál szegmák válhatnak szépen fokozatosan le,csak mint mindent ezt is óvatosan kell csinálni,nem erőltetni.De letapadásra kenőcsőt is lehet használni.
2012. márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!