Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan szőrtelenítsem a seggem?

Hogyan szőrtelenítsem a seggem?

Figyelt kérdés
17 évesen az átlaghoz mérve túl szőrös vagyok, ami engem nagyon zavar. A hasam, lábam, seggem a legszőrösebb... Egyszer megpróbáltam leborotválni a hátsófelem, de következő napra nagyon nekikezdett viszketni, nagyon sok apró piros pötty lett mindenütt ami viszketett majdnem egy hétig. Mit csináltma rosszul? Mit csináljak, hogy szőrtelenítsek?

2012. márc. 17. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Gondolom F vagy. Sehogy. Jól van ez így. Csajok szeretik.

Hogy mit látsz a tévében meg mit mondanak a heverok, annak nem sok köze van az igazsághoz.

2012. márc. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A borotválás csak megerősíti a szőrt, nem ajánlom. Ha zavar, menj el kozmetikushoz, ő szakszerűen, gyorsan megoldja a problémád :) Kérj úgy időpontot, hogy utolsó legyél aznap.
2012. márc. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nőismerőseidtől kérdezd meg, hogy használnak-e szőrtelenítő krémet a "bikinivonalra"m s ha igen, milyet. Szerezz egy tubussal, a hátsóra is jó lesz. :D (Borotválást semmiképen nem ajánlom!)
2012. márc. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Tedd oda az öngyújtót, mikor szellentesz, le fogja vinni a szőrt.
2012. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A borotválástól nekem is kipattogott, mivel begyulladt a szőrtüsző. Én hajvágógéppel szoktam levágni, bár nyilván elég ügyetlenül megy, se 1-2 mm-es szőr akkor is marad ott. Megértem, hogy zavar, engem is amúgy. Vannak ilyen szőrtelenítő krémek, amivel ha bekened, az lemarja, csak utána rögtön le kell tusolni magadról.
2012. márc. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

bárhogy, csak ne így

[link]

2012. márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért zavar, ha a segged szőrös? Ha le kell vetkőznöd, mert akció van, akkor a lány úgy sem látja a hátsódat, mert az elülső feleddel van dolga. Pasit meg ne engedj magad mögé, ha meztelen vagy, mert ki tudja? Így aztán a pucér feneked szőr-állapota látatlan lesz mindkét nem előtt.
2012. ápr. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
00:48: és ha két nővel van egyszerre?
2012. ápr. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!