Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Olyan lehet hogy magától...

Olyan lehet hogy magától elmúlt a fitymaszűkület?

Figyelt kérdés
Régen szerintem az volt nekem, elég nehezen tudtam lehuzni a fitymám, és hát azóta elég sokat szexeltem, és mostmár tök jól lecsusszan fájdalom és szorítás nélkül, lehetséges hogy elmúlt a szextől..?

2012. márc. 25. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
igen tapasztalod nem ?:D
2012. márc. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de akkor a sok ember miért metélteti le a fitymáját, és miért nem dug inkább soka..?:D:D:D
2012. márc. 25. 22:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Kisgyerekeknél előfordulhat hogy az enyhe szükülete,letapadása ha rendesen fürdetik továbbra is magától szépen helyre jöhet orvosi beavatkozás nélkül is.KisKamaszoknál enyhe szükületnél ha rendszeresen húzogtja ott is előfordul.


De a metélés meg azért van,mert nem tájékozodnak,kutatnak az emberek fitymaszükület esetén körbe,és sok orvos metélni akar egyből még ha bemetszéssel meg menthető is l enne a fityma,valójában csak igen súlyos szükületnél lenne szükség teljes körülmetélésre.Az orvos meg néha hazudik,vagy az akaratát ráerőlteti az emberekre,férevezeti őket,azt mondja pl az Ön szükületét csak körülmetéléssel lehet megoldani,vagy ha a beteg felhozza hallott a bemetszésről azt mondja a doki visszaszükülhet a fityma,minden félét mond,hogy a betegét meggyőzze és a legtöbb lehendő betege nem néz körül,nem gyűlyt információkat a kezelési módokról,aztán bedöl az orvos csapdájának.VAgy ha látja is a beteg hogy az orvos körülmetéléssel szimpatizál,mint gyógymód és hiába is szeretné a fitymáját megtartani akkor sem megy el egy másik orvost keresni,vagy határozottan kiállni az akarata mellett.


Azt mondanám tájékozatlanság,információ keresésének hiánya,belenyugvás és az akaratuk érvényesítésének hiánya miatt hallani sok metélésről.

2012. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!