Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kis fehér gombszerű szemölcsök...

Kis fehér gombszerű szemölcsök a péniszemen?! Többi lent.

Figyelt kérdés

Kis fehér gombszerű szemölcsök vannak a péniszemen, igazából a nemi szervem testén a herezacskón a makkomon nincsenek a fitymámon is megjelentek kisebb ilyen szemölcsök.. Egyébként ez már féléve alakult ki nekem úgy vettem észre eddig nem is zavart de most, hogy közelállok h legyen barátnőm mostmár eléggé felkapott a dolog. Nos igazából az lenne a kérdésem h ebböl lehet valami bajom-e? Hogy tudnám őket eltüntetni v az immunrendszer leküzdi a betegséget és elmúlik?


A segítségeteket előre is köszönöm. 17/F


2012. márc. 26. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Fordyce is lehet,amennyiben az akkor nem betegésről van szó,csak esztétikai próbléma,sokszor kamaszkor elején,vagy vége fele jön ki,de jobb lenne ha elmennél urologushoz,ha erről lenne szó,akkor lézeres kezeléssel szokták eltűntetni.Menj el orvoshoz az a legjobb.Urologushoz beutaló nélkül lehet menni,csak telefonon kell időpontot kérned.
2012. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szemölcs a péniszen? Még ilyent nem halottam, nem véletlen pattanások azok, olyan gombás pattanások, ami fertőzésből ered, lehet rá kapni gyógyszertárban kenőcsöt. (immunrendszer ezt nem tudja csak úgy leküzdeni)
2012. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mért fordyce az nem annyira ritka jelenség és a kérdező képet is illusztrált hozzá,ez van neki,jobb lenne hozzá/eltűntetéséhez orvosi segítséget kérni
2012. márc. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!