Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aranyerem van? Borsszemnyi...

Aranyerem van? Borsszemnyi bogyó a fenekemnél.

Figyelt kérdés

Tegnap a fürdésnél egy nagyon pici kis bogyót tapintottam ki a végbélnyílásomnál. Igazából nem rajta van, hanem közvetlenül mögötte. (a hátam fele, nem a herék fele) Szerintem még egy BORSszemnél is kisebb. Nem fáj, nem viszket, semmi nem vérzik, csak észrevettem. Mi lehet ez?


20/F


2012. márc. 27. 17:38
 1/3 tetris ***** válasza:
Ha barna volt, és kissé puha, akkor ...
2012. márc. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendes válaszokat már.
2012. márc. 27. 18:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvileg az,külső aranyér,ha vastagabb a székleted akkor néha vérezhet igen kis mennyiségben,tehát alíg vérzik,reparon kenőcs a jó rá,ha éppen begyulladna,vagy fájna,viszkednek,néha előfordulhatnak ezek a tűnetek,ha viszont nagy mennyiségű vérzés lenne bármikor is akkor menj el vele dokihoz.Igen sok embernek van aranyere és simán együtt lehet vele élni,sokszor még minden féle tűnet nélkül,meg egészséges,zöldség,gyümölcs evéssel,rozsban gazdag táplálkozással is tudunk ellene tenni.
2012. márc. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!