Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi okozhat gennyes pisit és...

Mi okozhat gennyes pisit és előváladékot?

Figyelt kérdés

szal ez az egész már nekem megvan NYÁR óta, igen kb 7-8 hónapja, azóta megjártam pár orvost, mindegyik kb leszart..

ott ragadt meg a dolog hogy szedtem pezsgőtablettát meg vmi mást is, mert elvileg kövem van a vesében és a prosztatámban, de hogy MITŐL azt leszarják, mivel a tünetet kezelik nem azt ami kiváltja


és már nagyon unom ezt, mer valszeg a bőröm is emiatt ritka csunya, pattanásos, valszeg nem csak vesekő mert az nem okozna ilyen gennyes dolgokat de akk mi


most voltam egy 26000ft os vizsgálaton(emésztésemmel is gondok vannak), ezért szegény szüleim pénztárcája egyre fogy, sajna én ugyanúgy beteg vok:\, fájdalmat viszont egyáltalán nem érzek vesetájékon


és ha eljutok egyszer oda is, akkor kivizsgáltaltom magam pesten mert itt győrbe le sem szarnak, csak az a baj hogy ez is pénz, na most akkor mit csináljak?

nem tudom tényleg hogy mi lehet, de ez így baromira nem jó.. már tök hülyének néznek a szüleim is hogy valójában én csak ezt erőltetem meg beképzelem magamnak, mer hogy sokszor van szar kedvem amiatt lehet..


annyira rossz de még1x mondom nem is ez zavar hanem a pattanások, de nagyon sok, már ott tartok hogy alapozóval kenem az arcom, ha ez nem lenne , nem is érdekelne a gennyes cucc


mit csináljak?

18f


2012. márc. 27. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
A hormon háztartásod az fel van borulva rendesem. A vesekövet szét kéne zúzatni, töretni, robbantani, vagy ugráljál lépcsőn az is segít. (attól függ mekkorák, meg ága bogasok e) Zsíros fűszeres sós kaját ne egyél, a pattanások miatt, megéri, a gennyes vizelet meg fertőzés is lehet! Meg próbáljál higgadt maradni, neked lesz jó!
2012. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

fertőzésre már beszedtem egy rakat antibiotikumot ha az lenne már rég nem kéne hogy legyen, mivel kiölte, de akk nemértem


és az a vicc hogy a táplálkozásomra olyan szinten figyelek már, hogy semmi olyat nem eszek ami okot adna arra hogy pattanásos legyek, mégis:\:S:S

2012. márc. 29. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!