Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gyakori vizelési inger. Mitől...

Gyakori vizelési inger. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Először azt hittem, hogy felfáztam de már vagy 2 hónapja tart :S Nem csíp, nem fáj meg semmi ilyesmi, csak óránként járok és nagyon kevés vizelet, távozik. Mitől lehet ez?

2012. márc. 29. 19:52
 1/6 lizzi77 válasza:
Cukor?
2012. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
aa,lehet ez gombás fertőzés jele is ha nincs fehér folyásod,vag viszketésed akkoris! Nézesd meg azért a biztonság végett nőgyógyásznál!
2012. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni de akkor most pótlom: fiú vok!:D
2012. márc. 29. 20:14
 4/6 lizzi77 válasza:
Hehe,akkor nem kell elmenned a nőgyógyihoz.DE ettől még lehetsz felfázva.
2012. márc. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ilyen hosszú ideig is? Ez aggaszt a leginkább, hogy már 2 hónapja tart ez az állapot.
2012. márc. 29. 20:44
 6/6 lizzi77 válasza:
Nem biztos, hogy az, de gy vizeletvizsgálat kideríti.A vérvizsgálat pedig azt, hogy nem vagy-e cukros.A cukorra tipikus a gyakori éhség, de közben fogysz, a sok vizeletürítés,gombásodás.Háziorvos,labor, és kiderül,mi a bajod.Ha 2 hónap alatt nem múlt el, akkor nem is fog magától.
2012. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!