Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szóval nem múlt el a hólyaghurut?

Szóval nem múlt el a hólyaghurut?

Figyelt kérdés
3 napja az orvos felírt Monuralt amit be is vettem. A lázam másnapra elmúlt, a vizelet nem csíp(max reggel 1 picit) de folyton olyan mintha vizelés után még csöpögne, és viszketne belűről(ha sokáig nem vizeltem). Szedek minden reggel 600 mg-s C vitamint és tegnap elkezdtem inni cickafarkfű és mezei zsurló teát. Gondoltam arra, hogy holnap visszamegyek a dokihoz. De akkor nem múlt el a hólyaghurut?? LÉCCI ÍRJATOK!!
2012. ápr. 1. 08:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Keress másik orvost!

A Monural nem jó semmire. Elfedi a tüneteket de nem gyógyít meg igazán.

Ha most elmész orvoshoz és tenyésztést végez, tuti negatív lesz a Monural miatt.

A cickafark tényleg jó, ha Budapesti vagy tudom ajánlani a Teréz (krt.) patikában kapható hólyaghurutra való teát.

Csodaszer, ők keverik ki.

De igazán segíteni az antibiotikum fog. Sajna.

2012. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!