Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor kellene? Érjen a testem?

Mikor kellene? Érjen a testem?

Figyelt kérdés
Mikor kellene szörösödjön a honajam és az baj ha 14 éves koromba még nem feketedik a melbimbom és még nem szörösödöt a honajam ?
2012. ápr. 1. 20:19
 1/4 anonim válasza:
szerintem egyáltalán nem baj nekem is 15évessen keztem felfigyelni ezekre ez azért van mert későn érő vagy mint én:S
2012. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
*kezdtem
2012. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
13 évesen már mindenhol szőrtelenítek
2012. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem baj,de elég későn érő vagy,a fejlettebbeknek,normál fejlettségűeknek már 12-13 évesen van fanszőrük és 13-14 éves korban azér már hónaj szőr is van.


A has vagy alhas meg sokall később szőrősődik,aki nem szőrős típus az lehet hogy szinte teljesen csupasz hasú marad.De a fanszőr csupaszítás már rég nem divat,a kisfiúknak van kopasz kukacuk,meg a lányos srácoknak.

2012. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!