Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az, hogy miden este...

Miért van az, hogy miden este megmosom a péniszem, de mégis "büdös" lesz kb egy 2-3 óra múlva. Mitől lehet? Valami baktérium?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 3. 23:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Áporodott sajt szagú? Akkor azonnal menj dokihoz!
2012. ápr. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet fertőzés,vagy gomba.Ha elmész vele dokihoz,felír egy kenőcsöt,vagy ha komolyabb a fertőzés antibiotikumot,és már megis oldódott a problémád.


ha nem mész el vele orvoshoz,hogy akkor mi lesz?!Hát sorolhatnám,olyan fertőzéseket kaphatsz tőle,amiből nehéz kikeveredni,és hosszú a gyógyulás,hosszabb távon pedig,sérülhetnek komolyabb szerves részeid is,amiből következik,ha majd felnőtt leszel,nem igazán lesznek aktív spermáid,magyarán nem lehet gyereked.És nem csak ilyen részen fertőződhetsz,a hosszadalmas fertőzés gyulladásokat okoz,mivel minden fertőzés,tovább halad,ha nincs kezelve,és teljesen más betegségek,szervi problémákat okozhat,amiket már nehezebben gyógyítanak,és veszélyesebbek is.Te dolog,hogy kockáztatsz-e vagy sem.


Azt nem írtad le hogy milyen büdös a péniszed,milyen szaga van.Mert tudod a pénisznek van egy jellegzetes szaga,ami nem túl kellemesnek mondható,de azért még elviselhető.ha ilyen szagú,akkor azzal nem tudsz mit tenni,az természetes.Sosem lesz illatos a fütyid.Az én férjem mikor elmegy este fürdeni,és kijön és mondjuk 10 perc múlva odamegyek a fütyijéhez egy kis kényeztetésre,már nem illatos,ha nem jellegzetes pénisz szaga van.Már bocsánat a kifejezésért.

2012. ápr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Ne beszéljetek már butaságot!!! Amiről a kérdező érdeklődik az egy teljesen mindennapos dolog. Egyszerűen nem bírja a pénisze a szappant és a tusfürdőket. Kedves kérdező! Tegyél félre mindenféle buta ötlet, nehogy meghülyülj tőlük és vegyél egy tubus intim mosdógélt. Meglátod, hogy még egy fél nap után se lesz szaga! És tanácsként mellette ha tudod töröld meg zsepivel vagy WC-papírral pisilés után!
2012. ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltal mar arra hogy nem a farkad budos, hanem az orrod nagyon fejlett mint a kutyake?
2012. ápr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
24%

"Egyszerűen nem bírja a pénisze a szappant és a tusfürdőket."


Vagy még nem is látott olyant. 14 éves fiúnál semmin sem szabad csodálkozni.

2012. ápr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Nekem a fitymámon két oldalt fehér mintha gombás pont lenne,és nem pénisz szaga van,hanem valami furcsa rossz szag . Mit lehet vele csinálni?
2012. jún. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
fürdés után jól töröld meg majd húzd hátra bőrt és hagyd megszáradni :D
2013. jún. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Nekem is ilyen problémám van... de már évek óta.. és igen elég zavaró tud lenni. Én voltam már dokinál vagy 5ször írt fel kenőcsöket, gyulladás csökkentőt stb.. mikor már 3.szorra mentem h nem múlik el, azt mondta hogy majd spontán rendeződni fog... -.- szép.. voltam másiknál az meg azt mondta hogy ha "kivirágzik" az az látszik rajta vmi kiütés vagy valami akkor menjek mert vesznek mintát.. ennyit az orvostudományról.. én antibakteriális tusfürdővel mosom alaposan. kicsit enyhíti..
2014. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
pisilés után is szaga van nem is tud szellőzni a pénisz :)
2014. okt. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!