Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A kovetkezo lenne a problemam:...

A kovetkezo lenne a problemam:Merev alapotban miert nem tudom hatra huzni a penisz-en a bort?

Figyelt kérdés
Fityma szukulet nem lehet mert mikor nem all akkor siman hatra jonn! Es azt vettem eszre hogy a makkom also reszet valami cerna szeruseg koti osze a "borrel".
2012. ápr. 9. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Attól, hogy nyugalmi állapotban hátrajön, még lehet fitymaszűkület, csak nem olyan súlyos. Szerintem rövid a fitymaféked. A fitymafék az a "cérna szerűség". Egyébként ha 20 percig meleg vízben áztatod a farkad, miközben a helyesírási szótárat lapozgatod, akkor elmúlhat a problémád. Vagy ha nem sikerül, akkor fitymafék műtét.
2012. ápr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
www.webbeteg.hu/cikkek/urologia/3977/rovid-fitymafek---az-orvos-valaszol
2012. ápr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
innen kitörlődött egy pár komment...:)
2012. ápr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

fitymaszükület vagy rövid fitymafék is lehet akár,urologus tudná megmondani.Ha szükület akkor esténként melev vízben merev állapotban a péniszed pár percig húzkod óvatosan hátra és mindig kicsit tovább és könnyebben tudod majd hátrahúzni ha pár hónap alatt sem jönne be,nem látnám javulást,éreznél menj urologushoz.


Ha viszont ez a kis bőr darab akadályoz,ez a fitymafék(a makknál van,jól írtad)akkor az rövid fitymafék,azzal men el urolgoushoz és elvágja neked,rutin műtét 10-15 perc.

2012. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De ne hogy otthon probálkozz a fitymafék átvágásával,inkább menj el orvoshoz vele.Oké?
2012. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kontra9 válasza:
én 15 éves vagyok ez nekem is baj hogy mikor merev akk nem tudom felhuzni a bört???
2012. jún. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kontra9 válasza:
és hol a válasz?? :D
2012. jún. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kontra9 válasza:
én megcsináltam ezt a melegvizes témát és már mereven félig feljön köszi hogy segítetetek
2012. jún. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!