Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális ez? Többi lent

Normális ez? Többi lent

Figyelt kérdés
A makkom nem látszik ki azaz felbirom húzni a bőrt . Ha felál akkor sem látszik ki csak ha lehúzom a bőrt ?

2012. ápr. 11. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
"Ha felál akkor sem látszik ki csak ha lehúzom a bőrt?"Ezt neked kell tudni. (feláll két l!)
2012. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Meg kell hagyni, elég kaotikusan fogalmazol, ami egyenlő a katasztrófával, de mielőtt megkérdezném, hányas voltál nyelvtanból, nézd meg ezt, és döntsd el, mi a bajod!?

Itt esetleg segítséget is találsz,... (persze,... nem nyelvtanból...) :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__6..

2012. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oksa köszi nyelvtan pfujj :)))
2012. ápr. 11. 22:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem nincs letapadva felbieom húzni csak ahogy látom a képeken nekem nem olyan hanem rendesen rajta van a bőr nemrégen fél éve voltam urulógusnál akkor a herém miatt de ott nem mondott semmit csak hogy most jegeljem meg ilyesmi remélem nincs semmi köszönöm a válaszokat .
2012. ápr. 11. 22:12
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom köszönöm a válaszokat fél éve amikor voltam urulógusnál teljsen felrántotta a bőrt fél év alatt lehet valami bajom ?
2012. ápr. 12. 14:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha feltudod húzni a bőrt,az-az hátra tudod húzni és nem fáj,nem feszül akkor nincs szükületed nincs semmi bajod,lehet hogy amiket képen láttál azok teljesen vagy részlegesen metélt péniszek voltak,ahol van nincs fityma vagy csak egy kis darab fityma van meghagyva.

Normális ha hátra tudod húzni a bőrt a makkodon.

2012. ápr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!