Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem férfiasodom! Miért?

Nem férfiasodom! Miért?

Figyelt kérdés

Hellósztok!


18 éves vagyok, de úgy nézek ki, mint egy 14 éves. Körülöttem már mindenkinek borostája van, nekem meg csak kis csomókban nő néhány szál... a bajszom is csak pelyhedzik...

Továbbá mindenki elkezdett izmosodni, erősödni, nálam meg semmi, pedig rendesen eszek, és edzeni is szoktam. Még a vállasodás sincs meg igazán.

Ennyire későn érő nem lehetek...

Az egyetlen ami nő, az a magasságom, már 190 fölött vagyok, és 60 kiló...

Esetleg hormonkezelés, tömegnövelő? Mit ajánlotok?

A válaszokat előre is köszönöm!


18/F



2012. ápr. 12. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Hm, nem vagyok nagy szakértője a témának, de azt javaslom, hogy addig semmit se szedj még egészséges vagy. Inkább lennél férfias, de beteg? :S Majd beindul nálad is meglátod :) És örülj, hogy nem kell borotválkozási holmikra költened :) ( Amúgy meg én is 184cm vagyok és jobb napokon 60kg :D csak én sz@rok rá, nekem nem zavaró, de te tényleg felszedhetnél pár kilót :/)


19f

2012. ápr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

NÉzd mint írod magas vagy,gondolom már van fan és hónajszőr is pár éve,meg sperma,ha ezek meg vannak akkor nincs semmi bajod.Egyszerűen nem mindenki szőrős típus,van akinek csak 25 évesen kezd el rendesen szőrősődni az arca,vagy akkor is csak igen gyéren,ez nem betegség,de te is láthattad hogy vannak igen szőrős emberek és olyanok akiknek a hasukon egy száll szőr sincs.Egyszerűen nem vagy szőrős fajta.A súlyodról meg annyi,az sem betegség,már többször írtam hogy van egy 47 év körüli szomszédom,annyit eszik mint az állat és egyszerűen egy éhezős filmben főszerepet vállalhatna,mert egyszerűen ilyen vékony az alkata.MEg még igen fital vagy,sok fiatal igen vékony,szinte gebe a te korodba,vagy még 20-25 évesen is aztán 30 évesen kezd felszedni magára,de van hogy valaki mindig is igen sovány marad,mert ilyen a genetikája,vékony alkat.Ez nem betegség.


Orvos tanácsa nélkül ne szedjél semmit se.Fogad el magad,lehet pár év múlva elkezdesz hízni,erősődni.A családodban más is van aki ilyen vékony típus,vagy a te korodban ilyen vékony volt?-mert lehet hogy tőlük örökölted.

2012. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én igazából tömegnövelőt nem ajánlanék. A paramétereim ugyan azok mint neked, még a korod is stimmel. :) Az a helyzet, h én is edzek és nekem sincs borostám és különösebben izmos sem vagyok, de mióta súlyzókkal edzek, építettem egy kis izmot és ez által nehezebb is lettem, ráadásul sokkal többet eszek, mert az edzés kifáraszt.
2012. ápr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

első körben talán kezdjükl azzal mekkorák a heréid.

hány centi

mióta maszturbálsz és mennyit?


a többiek leírták, hogy ne szedj semmit

2012. ápr. 14. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Most némiképp megnyugodtam :)

Bár mindkettő nagyon idegesít :)


És, utolsó kommentelő, nem igazán akarom most a heréimet méregetni :)

2012. ápr. 15. 01:01
 6/8 anonim ***** válasza:

csak azért érdekes mert ha mondjuk kicsik, akkor hormonális problémád van

ha normális akkor meg későnérő vagy

2012. ápr. 15. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A herék mérete nem jelent még semmit sem,csak ha az már abnormálisan kicsi,van akiknek kisebb heréjük van,de ha az elegendő spermát termel,akkor nincs semmi gond,eleve akkor van gond,ha nincs valakinek még 16 évesen sem spermája,van akinek meg túl nagy a heréje,szinte már logos heréi vannak,na az kellemetlenebb helyzetben van,mert sokszor golyónak gunyolják,esztétikailag az sem valami jó látványilag.


De 18 évesen már nem igazán mondhatjuk hogy későn érő,hisz magas csak éppen nagyon vékony,itt akkor lenne baj ha se spermája,se szőre nem lenne.

2012. ápr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A herék mérete nem jelent még semmit sem,csak ha az már abnormálisan kicsi,van akiknek kisebb heréjük van,de ha az elegendő spermát termel,akkor nincs semmi gond,eleve akkor van gond,ha nincs valakinek még 16 évesen sem spermája,van akinek meg túl nagy a heréje,szinte már logos heréi vannak,na az kellemetlenebb helyzetben van,mert sokszor golyónak gunyolják,esztétikailag az sem valami jó látványilag.


De 18 évesen már nem igazán mondhatjuk hogy későn érő,hisz magas csak éppen nagyon vékony,itt akkor lenne baj ha se spermája,se szőre nem lenne."


a spermatermelés érdektelen. ez hormonkérdés

nem tudom miért lenne baj, ha valakinek nagy a golyója, ki gúnyolná, a nagyfarkuakat is max irigylik. az sem tudom miért baj ha csüng, mindenkié olyan. az is tök normális. ha valaki ezen gúnyolódik, az éretlen kis hülye.


azt írta alig van szőre

2012. ápr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!