Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Melyik TESTSZŐRNYÍRÓ gépet...

Melyik TESTSZŐRNYÍRÓ gépet ajánlanátok? (Vagy használjátok? )

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék beszerezni, amit mellen, hónaljon és intim részen is használhatok.
2012. ápr. 14. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Philips Body Groom. Nagyon jól bevált, évekig használtam. Most meg egy IMETEC 851 100 típus van. EZt azért vettem meg, mert a Philipsben az akksi feladta 4 év után és elkopott a vágófej szitaszövete. A cserecucc árából a komplett IMETEC kijött, azért vettem ezt, de a Philips azért jobb volt.
2012. ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Phillips termékek nagyon jó minőségűek, ha testszőrzetnyíróról, epilátorról van szó.
2012. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is Philips volt,de ugyanabból az okból mint az első válaszoló is írta én egy Remingtont vettem.A Philips is nagyon jó volt,de ez még jobb szerintem.
2012. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a javaslatokat. Remmington mellett voksoltam végül és elég jónal bizonyult: Egyenletesen vág és precíz eszköz 3 éves jótállással.
2012. ápr. 15. 19:29
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem két Remingtomom is van

az újabbal sajnos vigyázni kell

ha merőleges pozícióban tartom simán megvágja a bőröm

egyébként a lábamat epilálom

a vágástól csak megerősödik a szőr, a vágófejet meg 1-2 évente cserélni kell, mert akármilyen hightech-anyagból van, idővel veszít az erejéből

a vágókés pedig ne "lepattintós" legyen (mint amilyenek általában a hajvágókon) hanem "lecsavarhatók", itt nem megy a szőr a kések alá

2012. ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
legjobb vele nem borotválni, hanem 2 mm-esre nyírni a szőrt, így nem vág meg.
2012. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
milyen típusú a remington testszőrnyíród? egész testre használod?
2012. nov. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem Philips One Blade. Nagyon bevált. Minden testrészen, ahol kell. 23ff
2022. márc. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!