Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Azt hallottam valakitől,...

Azt hallottam valakitől, akinek adok a szavára, hogy a spermák teljes újratermelési ideje 48 óra és éppen ezért nem tanácsos ennél gyakrabban maszturbálni, mert rengeteg energiát elvon. Igaz ez?

Figyelt kérdés

Azt mondta az illető, hogy a gyakori, naponta többszöri maszturbálás kiszipolyozza az embert. Nem tudom, így van-e, de mindenesetre én pontosan ezt érzem. Azontúl, hogy világosan érzem, hogy túlterhelem ezzel a kapcsolódó izmaimat, a húgycsövem is fáj és minden energiám elmegy és fáradékony vagyok.


Ti mit gondoltok erről?


2012. ápr. 15. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy igaz. Van benne valami.
2012. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha majd pl egyszer szeretnél gyerekeket, akkor 2-3 naponta szexelj az asszonnyal, mert így minden aktusnál a megfelelő mennyiségű és minőségű spermát tudod célba juttatni.

Viszont addig is akkor csináld, amikor jólesik! :)

2012. ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pont az a baj, hogy minden nap jól esne, de tényleg azt érzem, amit ő mondott, hogy mintha kiszipoloyznám magam vele.
2012. ápr. 15. 19:10
 4/5 anonim ***** válasza:

spermium termelsé szakaszta 1 nap kialkul cuc

2nap tele vagy jobb minősége 3 nap vagy kivered vagy viszabomlik ha viszbomlik károsodik

2012. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem feldob mint egy kávé.

És délelőtt délután ki szoktam rántani.

Hát nem tudom.

Ha fáj, nem élvezed ne csináld. Amíg jó addig kell csinálni utána minek? :D

2013. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!