Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől érezhet a párom szúrást...

Mitől érezhet a párom szúrást a péniszében?

Figyelt kérdés

Bevallása szerint, szúró fájdalom jelentkezik miután szexeltünk. Kb. 5-6 percig tartó,de éles fájdalom. Magömlés után általában, de nem mindig jelentkezik.

Mivel a párom se megkérdezni nem hajlandó sem orvoshoz menni, ezért próbálok itt érdeklődni.Szükséges lenne az orvosi vélemény? Hasonló eset valakinél? Köszönöm a segítséget!



2012. ápr. 15. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ciki orvoshoz menni, inkább derüljön ki a probléma idejében, és ha szükséges, kapjon megfelelő kezelést, mint hogy valami komoly baj legyen belőle. Az orvos rengeteg emberrel találkozott, mindent látott már. Nem fog senkit kiröhögni. :D

Mi itt csak találgatni tudnánk, de ha pl rá is jönnénk, hogy mi a baj, gyógyszert/kezelést csak az orvos tud felírni. Az már ugyanaz, mintha elmenne szakrendelésre, azzal a különbséggel hogy az orvos azonnal tudni fogja mi a baj, mi meg napokig totózhatunk itt, és ki tudja, nem e lesz súlyosabb addig.

Ráolvasással nem múlik el semmi.

2012. ápr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam volt már,igaz nem annyira fájt.Szerintem fel fázhatott,de ha régóta fennáll akkor menjen el dokihoz. 33f.
2012. ápr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, én sem vagyok egy orvoshoz rohangálós, de ha pisilőmmel lenne valami rendellenesség, rögtön orvoshoz fordulnék. Lebegtesd meg előtte az impotencia kártyát. Szerintem el fog menni orvoshoz.
2012. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
prosztata probléma is lehet. továbbá van 1-2 szintetikus kábítószer ami hajlamos ilyet művelni, pl. speed.
2012. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!