Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért akar minden orvos...

Miért akar minden orvos körülmetélést végezni?

Figyelt kérdés

Enyhén be van szűkülve a fitymám ezért felkerestem egy orvost,hogy szeretnék műtétet kivétel a metélést...azon kívül bármi érdekelne mire mondta,hogy nem kell annyira félni a metéléstől mondott róla csomó jó dolgot, mire megkérdeztem,hogy Ő körül van e metélve....azt mondta,hogy nincs de ha szüksége lenne rá megcsináltatná...utána megkérdeztem tőle,hogy akkor honnét tudja ilyen biztosan ,hogy ilyen jó ez a megoldás a betegnek, erre azt mondta kicsit emeltebb hangon,hogy mert ezt hallotta és ő egyébként sem fog más műtétet végezni...

Kezet nyújtottam neki,megköszöntem ,hogy fogadott, elköszöntem és távoztam.

Eleve nem volt szimpatikus doki, de nem értem, miért akarja minden orvos ezt a műtétet elvégezni?Ha egyszer más lehetőségek is vannak, akkor minek van más lehetőség ha csak ez a jó megoldás?

Nekem "tiltja a vallásom",hogy ezt a műtétet elvégezzék rajtam, mereven elzárkózok előle!

Mert könnyű más f*szával a csalánt verni, nekem örökre azzal kell együtt élnem amit a műtét eredményez és ha ez a jó megoldás akkor Isten miért teremtett a férfi embernek fitymát?!



2012. ápr. 19. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
hafitymaszűkületed van az hosszú idő alatt de kitágul ha leis van tapadva akkor is vízben mozgasd aztán mikor vered akkor huzogasd hátra rendesen és lehet h kitágul ez kb 3 hónap alatt fog nagyjából kitágulni de nekem bevált :)
2012. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elmondom miert akarnak mert mutet fizeti tb o ezert penzt kap tehat jobban jar mintha segitene inkabb megkinoz es szedi a zsett
2012. ápr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az szép sztem próbálkozz így ;)
2012. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%

Ja pénz miatt,meg gyorsabb és kényelmesebb neki ez a beavatkozás,ne hagyd magad keress normális orvost!

Meg ha enyhe a szükületed jól mondta itt az első válaszoló,meleg vízben merev állapotban a péniszeden a bőrt húzkod hátra többször amennyire tudod és elvileg sokaknál bevállt hogy helyre jött.


Max. marad még a magánorvos.

2012. ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!