Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet hogy herevisszerem van?

Lehet hogy herevisszerem van?

Figyelt kérdés
0 éves vagyok, és februárban műtötték a lábamat visszér miatt, és ki kellett venni a vénát. A műtét után jelentek megdagadt a lábam pár helyen, ami normális. Az ágyékomban is van egy vágás, ott is megdagadt, valamint a bal herémen egy furcsa vizenyős csomó jelent meg. Kontrollnál kérdeztem a sebészt, aki azt mondta, hogy nem baj, csak ha nem múlik el. A duzzanatok a lábamon csökkentek, talán a csomó is egy kicsit, viszont 1-2 napja elkezdett fájni a bal herém. Hozzá tartozik, hogy kb 1 hónapja rendzeresen gyúrok, bár nem sokat, kb 0,5-1 órát egy nap részletekben. Van valakinek hasonló tapasztalata? Forduljak orvoshoz?
2012. ápr. 24. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
"O éves vagyok," -mennyi?
2012. ápr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hát nem tudom de elég érdekes hogy "0" évesen már volt egy láb műtéted, és most valószínüleg herevisszered van. Az is érdekes hogy "0"évesen már 1 hónapja kondizol, na meg persze hogy "0" évesen tudsz írni
2012. ápr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
20, valamiért a 2es lemaradt. Remélem így már érthető.
2012. ápr. 24. 16:42
 4/4 anonim válasza:
gyurástol lehet hogy viszértágulásod van... urulogia, utánna ultrahang, és minden kiderül... hasonlo cipőben járok...
2012. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!