Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiatal korban, egyidőben...

Fiatal korban, egyidőben megjelenő és hónapok óta sokszor eltérő méretű pupillák, "szokatlan formájú" merevedés, enyhébb vizelési problémák, enyhe diszkomfort érzet az egyik lábban és az "ülőkében". Mi okozhatja ezeket és hová fordulhatnék még?

Figyelt kérdés
Már voltam több urológusnál is, akik nemigen tudtak mit kezdeni vele (igaz pl. prosztatám egyik sem vizsgálta meg..), szemész-szakorvosnál és eddig neurológián se látnak eltérést (röntgen, CT, MR nem volt eddig). Mivel próbálkozhatnék még, hová fordulhatnék?

2012. ápr. 24. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A neurológus vizsgált sclerosis multiplex irányában?
2012. ápr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs róla tudomásom.
2012. ápr. 27. 07:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak mert hirtelen az jutott eszembe, mivel az nagyon változatos tüneteket tud okozni. De nem tudom, hogy MRI vizsgálattal lehet-e diagnosztizálni.
2012. ápr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Átnéztem a tüneteket, de szerencsére nemigen ismerősek.
2012. ápr. 27. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!