Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért ferde a péniszem?

Miért ferde a péniszem?

Figyelt kérdés
Amikor feláll bal oldalra szokot ferdulni...

2012. ápr. 25. 15:18
 1/8 anonim válasza:
Azt nemtudom h miért, de a legtöbb férfinek ilyen, pl nekem is. Kinek kisebb kinek nagyobb mértékben. Ez nem gáz, attól még nem leszel béna, és nem fog akadályozni semmiben :)
2012. ápr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
semi godn vele hoki mellék hatasá h nem vagy még 21 cserélj kezed és talan kiegyenesedik :D
2012. ápr. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Kvanagy tévhit h a hoki miatt ferde. Ez genetika. Mikor én még nem is vertem már akkoris mindig balra húzott...
2012. ápr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
elárulom h hokinak is köze van hozza anna is szükboxert vagy fecskét hordasz ezt dokik modjak
2012. ápr. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
na de a hokitól nő is xD ez is kb olyan hülyeség mint a ferdeség. tökmindegy ki mondja.
2012. ápr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez is bevan bizonyitva h nő hokitol 0,04cmt azt nem tudom h alaklamnkét e de tény h farkadban is van izom ami fejlődik
2012. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
izom a peniszben??? az igen!:)) akkor gyurjal ra kemenyen!
2012. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nyújtó gyakorlattal, tornával esetleg, de attól mert fel-le húzogatod a fitymát még nem fog nőni. Nem tudom kiknek a fejükből pattanak ki ilyen ötletek...
2012. ápr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!