Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Még sosem vágtam a fanszorzete...

Még sosem vágtam a fanszorzetembol, de mostmár eléggé szoros, nem akarom teljesen levágni, csak megigazitani. hogy csináljam?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 19. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Szia.Csinálhatod hajnyiróval.Beállitod a kivánt méretre,és végig tolod rajta.De ovatosan ám.Söt ha elég sürű még mintát is vághatsz rá.De ha nincs hajnyíró akkor jó a kisolló is, csak azzal meg nehogy megszúrd magad.De a legtutibb az ha elmész a kozmetikushoz hogy egy kicsit kozmetikázza ki.Sztem megcsinálja.Na sok sikert :)
2008. ápr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én kisollóval szoktam csinálni. Nekem bevált, nem nagy őrdöngősség, ha csak kicsit akarsz rajt aigazítani, illetve hogy ha kissebbet akarsz csinálni, de tényleg vigyázz hogy meg ne szúrd vagy vágd magad.
2008. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a legegyszerűbb, ha ollóval állsz neki. De tényleg legyél óvatos. Én már egyszer "belevágtam"...ne tudd meg, mennyire fájt. Ne kapkodj! :)
2008. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a feleségem epilálóját szoktam használni.Na persze nem tudja :))
2008. ápr. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

epillálót?:O ejjha! szerintem,kijelenthetem a nők többségének nevében,hogy nem szeretjük a teljesen csupasz férfiakat! gép0-1-2-3

bár nevettünk páran csajokkal,h egyiküknek az tetszik hogy csík,vagy háromszög,meg ilyenek van,dehát van akinek ez tetszik(bár ő volt neki az egyetlen,lehet h másét se láta előtte XD ). szerintem azért is gáz a teljesen csupasz,mert az nem szép (talán vicces is meg fura)hogy ahol a hascsíkszőrzettel találkozna,végetér.(a csiguszok lehetn ek még csiguszabbak,az "életem a gyúrás,bortválkozás,evés,szúrás"típuszú figurák pedig legyenek még oylanabbak,mint a csupasz szobrok. *

2008. ápr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint én furi-muri vagyok, mert én imádom ha a párom csupi. Jobban látszik és nem lesz teli a szám szőrrel.
2008. ápr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!