Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gennyes pénisz és viszketés?

Gennyes pénisz és viszketés?

Figyelt kérdés

A páromnak tegnap óta gennyes kicsit a pénisze és viszket is. Azt mondja hogy a makk alatt fáj is neki egy részen.


Mi ez?



2012. ápr. 27. 07:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vagy tripper, vagy húgyuti fertőzés.GO, go, orvos!!!
2012. ápr. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És kihez lehet ezzel fordulni? Urológia?
2012. ápr. 27. 07:35
 3/12 A kérdező kommentje:
Felhívtam az urológiát. Azt mondták hogy ez inkább bőrbetegség. És canestennel kenjem.
2012. ápr. 27. 07:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha a húgycsőből jön a genny, az nem gombás fertőzésre utal!!!
2012. ápr. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És ha nem a hugycsőből jött a genny? vagy csak onnan jöhet?
2012. ápr. 27. 07:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt nektek kell látni. Húzzátok fel a makkot, és nézzétek meg.
2012. ápr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

És mit nézzünk ott? Vagy mit keressünk?


A makk alsó részén volt genny.(megkérdezem tőle hogy hugycsőből jött-e mert ezt nem tudom)


És a makk alatt a pénisz "testén" van egy terület ahol azt mondta hogy fáj neki.


Urológia azért mondott bőrgyógyászt mert azt mondta hogy ez kívül van az meg bőr. De a recepcióssal beszéltem mindössze. Most már teljesen tanácstalan vagyok és a neten olyan ijesztő betegségeket írnak le, hogy attól rettegek valami nagy gond van.

2012. ápr. 27. 08:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem szórakoznék az otthoni kezeléssel.Lássa orvos!
2012. ápr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Remélem rá tudom beszélni. Az a baj hogy ma dolgozik 4ig, és jön a 4 napos hétvége..... szóval most muszáj lesz szórakoznunk itthon. :(
2012. ápr. 27. 08:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Erősre főzött kamilla teával mossátok le, és töröljétek szárazra. Utána megpróbálhatjátok a Canesten kenőcsös kúrát, de figyeljétek, tényleg ne a húgycsőből jöjjön a genny.
2012. ápr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!