Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, mennyire visszatarthatat...

Fiúk, mennyire visszatarthatatlan érzés, amikor kanosak vagytok?

Figyelt kérdés
Épp haverjaimmal beszélgettünk erről. Ők azt mondják, hogy naponta 1x biztosan éreznek úgy, hogy ha nem veri ki, akkor megbolondulnak és azt, hogy ilyenkor már csak a szexen jár az eszük. Belegondoltam, nekem 1 hét telik el vagy több, hogy ezt érzem. De talán még akkor sem. Volt, hogy nem emlékeztettem magam és egy hónapig se vertem ki. 20 éves vagyok, de egyáltalán nem érzem úgy, hogy nekem párkapcsolatra lenne szükségem. Normális ez? Mit tehetnék? Zavar, hogy más srácok "érzik" én meg nem.
2012. ápr. 27. 08:31
 1/5 anonim válasza:

Ha egy kicsit pörgős időszakom van, akkor nálam is előfordul, hogy egy hétig sem jut eszembe a másik nem.


De azért ez ritka. 2-3 nap után már érzem, hogy működnek a hormonok.

2012. ápr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Korotokat is írjátok, ha lehet.
2012. ápr. 27. 08:58
 3/5 anonim válasza:
Első voltam 37/F
2012. ápr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem is hosszú ideje max 1 hétig sikerült kibírni. Egyszerűen nem is kell rágondolnom, spontán rám jön akárhol még ha nem is akarom mentálisan. Aztán jobb megszabadulni tőle mert ciki tud lenni pl utcán :'D Ilyenek 5 nap után jelentkeznek, egy hónapba szerintem lelkileg beletörnék :D

Max akkor nincs olyanom ha beteg vagyok, v ahogy az első is mondta hogy pörgős, stresszes időszak van.


19/F

2012. ápr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 LidoKain ***** válasza:
nekem ez napi 3x és 10x alkalom között szokott előfordulni! Barátnőm rendszeresen agyfaszt kap, na meg másfélét is! xD 27/F
2012. ápr. 28. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!