Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszukuletem van a fitymaf...

Fitymaszukuletem van a fitymafekem is feszes 15eves vok. Raerek meg az orvossal?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 29. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

öööö.nem.

minél előbb menj el. a fityma alatti részt is tisztán kell (kéne) tartani, mivel baktériumok telepszenek meg alatta, és abból komolyabb dolgok is kialakulhatnak.

2012. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hatra tudom huzni a tisztalkodas gond nelkul megy, csak merev allapotban a fek nem engedi hatrebb a fitymat mint a makk alja
2012. ápr. 29. 22:32
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor lehet hogy a fityma féked lehet rövid és nincs is f.szükületed,ezt orvos tudná megmondani,minnél előbb menj el vele orvoshoz,jön a nyár,pont alkalmas lenne az idő rá,hidd el jobb ha még ilyen fiatalon mész orvoshoz vele,mert később még kellemetlenebb tud lenni.


Simán szülő tudta nélkül is elmehesz urologushoz(ha nem mernél erről otthon szólni,bár semmi ciki nincs benne,beszéld meg otthon) nem kell hozzá beutaló csak időpontot kell kérni,ha magán urologushoz akarnál menni akkor meg az árakat kérdezd meg tőle előre is.

Az orvos csak megvizsgálna és ha műtéti beavatkozásra lenne szükség ahhoz kellene a szülői hozzájárulás,mivel fiatalkorú vagy.


Menj el orvoshoz vele,viszont ha elmondja milyen beavatkozásra lenne szükséged kérj tőle időt hogy át tud gondolni a lehetőségeidet,minden lehetőségről kérdezd meg,mert sok orvos körülmetélés párti és sok esetben nem szükséges metélni,elég lenne a fityma plasztika is(a fitymán vágással lazítanak,tehát megmarad)de nem mondják el a betegeknek.

2012. ápr. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem sok ilyen ismerősöm van, és van egy urológus barátom is, aki szerint az a tapasztalat, hogy akiken részleges metélést, vagy fékmetszést, illetve fitymaplasztikát végeznek azoknál elég nagy az esély, hogy újra beszűkül. Ennek ellenére végigjárhatod ezt az utat is, hátha neked beválik, csak gondoltam hogy szólok, ne érjen meglepetés, ha nem vezet eredményre a műtét. Eleve egy farokműtét is elég traumás, főleg kettő. A részleges körülmetélés meg szerintem nem esztétikus, a fékmetszés meg sokszor nem a legjobb megoldás, mert igazából az a szerv arra való, hogy a fitymádat hátul tartsa merev állapotban. Ha az nincs ott és a bőr rajta van, akkor az szex közben baromi zavaró lesz. Megéri bevállalni a teljes metélést, az orvosoknak már elég nagy rutinjuk van vele, és tuti hogy nem fogsz utána panaszkodni. A csajok meg sokkal gusztábbnak tartják, hogy ha nem hiszed el, akkor nyugodtan beszélj róla egykét idősebb lányismerősöddel, nem fognak szájbaröhögni miatta. Ha igen az az ő értelmi szintjüket árulja csak el.
2012. ápr. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Na ezt a visszaszükülést sem kell bevenni,az orvosok sokszor pont ezzel a szöveggel veszik rá beteget,hogy enyhe szükület esetén is metélést válasszák,viszont igen kis arányban szokott csak visszaszükülni,viszont bármilyen orvoshoz is mész,néz utána,hogy milyen munkát végez,mert sokszor lehetet hallani elrontott műtétekről,ide is írni szokott egy srác őt indokolatlanul tejesen körülmetélték és száraz,fotos,érzékeny lett a makkja a szárazságtól elég ronda látványra is,ahogy ő mondja és mások is írtak hasonló tapasztalatokról.Ahogy olyanról is hallottam,hogy valaki nem figyelt oda a fityma plasztikára,gondolta úgyis majd ezután,ha nem tetszik a betegnek a látvány kénytelen lesz metélni.


De mondom igen kis arányban van visszaszükülés,ha a műtét jól sikerül és odafigyelsz,tisztántartod,tornáztatod akkor nem valószínű,hogy visszaszükülne,viszont igen vigyázz és nézz utána milyen orvoshoz mész,mert vannak kontárok.

2012. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

azt meg itt amit a másik hozzászóló írt felejtsd el( nagy sok esetben ez nem így van),hogy a csajoknak,meg a nőknek tetszene a metélt farok(főleg a nőknek nem tetszik sokszor,nyáron elég sok nő között melóztam és nem is hittem volna hogy ennyit tudnak beszélni a sexről,túl szárnyaltak minket férfiakat és bizony ezt a témát is kitárgyalták és nem jön be neki,ahogy igen sok lány barátom/haverom van és neki sem jön éppen be),pont igen sok esetben az ellenkezője van,sokaknak nem tetszik a látvány,van hogy magának a tulajdonosának sem,közös zuhanyzókba megjegyzést tehetnek rá,beszólhatnak,megbámulhatnak,nagyobb meg nem lesz tőle a péniszed,mert sokan ezzel a hülyeséggel próbálják meggyőzni egymást,hogy ez milyen jó is.


MIndegy mit választasz csak jó orvoshoz menjél,az esztétikai megjelenést meghagyjuk amit itt srác írt,mert mint írtam igen sokaknak nem tetszik,a fitymának meg eleve meg van a szerepe,ha nem muszály nem kell metéltetni.

2012. máj. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Az utolsó kettő válaszolójának közlöm, hogy ne írogass 15 éves gyerekeknek hülyeségeket, meg összeesküvés elméleteket. Én mondok egy jó orvost neked pl.: Bánfi Gergely és a klinikákon rendel. Nézz utána, nagyon jó orvos, beutaló sem kell hozzá, meg semmi, azt ő majd megvizsgál és hallgass rá tényleg amit mond. Erre a bolondra itt ne hallgass, mert már szétgarázdálkodott ezen kívül majdnem 30 hasonló témájú kérdést, csak most másnak akarja magát beadni, mint amilyen. Általában minden kérdéshez beírt valami baromságot aztán válaszolt is magának a 47%-os profiljával aztán meg arra is válaszolt a 36%-os profiljával.
2012. máj. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És nem melóztál nyáron csajok mellett, nem beszéltél te senkivel , mert tavaly nyáron egész végig a géped előtt ültél és tetted a megjegyzéseket. Ne add be magad másnak, mint aki vagy, te már itt totálisan leszerepeltél és akármilyen levelet írsz a témáról, szépet vagy csúnyát, vagy nőnek kiadva magad, akkor is jó sokan tudni fogjuk hogy te vagy az.
2012. máj. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12:37 teljesen igazad van, ő a 3-4 nickjével egy beszámíthatatlan nulla.
2012. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

OFF,válasz:


Amit írtam az nem hazugság,ezt a kettős próblémát metélés nélkül is meg tudják oldani,nem csak a metélés a megoldás rá.Ezen az oldalon is írtak már erről,hogy szükülete is volt egy srácnak,meg rövid féke és a kettőt egyszerre műtötték meg,a fékét átvágták,meg volt egy fityma plasztikája.Nem minden esetben kell metélni,én is olvastam hasonló esetekről és az is igaz,hogy sok orvos igen metélés párti és ha nem is kellene lenne más mód is a betegség kezelésér akkor is inkább metélne.


És bár megbántani nem akartalak de igen is sok nőnek nem jön be a metélt pénisz,ahogy nálunk sem mindenkinek tetszik a műmell,az inplantátum sem.


Azért akadtál ki,mert metélt vagy és ez bántó,ha valaki leírja hogy nem jön be,nem tetszik sok nőnek a metéltség.Pedig ez nem személyes hanem csak tények.Nem vagyunk egyformák,kinek ez,kinek az tetszik.2-3 nő utáni kapcsolatnál nem lehet azt mondani hogy mennyire bejön a csajoknak stb.


Nyáron meg igen is dolgoztam,(és ritkán ülök gép elé,heti 2 alkalommal akkor is délután,igaz akkor sokat ülök ott),az unokanővérem vitt be (az ő írásait lehet olvastad már,bár ő ide a férfiak eg.-hez nem ír( más egészségügyis témáknál van,nehéz élete volt,mentális egészsséghez sokat ír,kérdésként is),de szinte ugyanaz a stílusom(ennek is megvan az oka) csak ő nagyon hosszan ír)nyári munkára a munkahelyére,több nick nevem meg nincs,pont az a baj,abból vannak próblémák,hogy egy nick nevet 3-4-en használunk,az említett unokatesóm is,meg pár haver.

Már írtam hogy nagyon régi,elég rossz a gépünk és hiába próbáltam többször is új nick néven regisztrálni,hogy több ilyen keveredés ne legyen,nem tudtam megoldani,nem engedi a gép.



Kérdező!


Menj orvoshoz vele még most nyáron és kérdezd meg továbbra is azt mondom az összes lehetőségről amit szóba jöhet.

2012. máj. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!