Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen orvos tudna segíteni a...

Milyen orvos tudna segíteni a problémámon?

Figyelt kérdés
itt jelenlevő szexorvosra lenne nagyon nagy szükségem,aki privát üzenetben tudna nekem részletekre kitérően segíteni a serdülőkori rossz maszturbácios beidegződés miatti korai magömléssel kapcsolatban!! kérem írjatok!! 18f

2012. ápr. 30. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ehhez orvos. Verd tovább... amikor jön a jó érzés akkor kicsit hagyd abba, majd újra......
2012. ápr. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem segitett....volt h egy orán keresztül csináltam ezt és másnap 1 honap mulva ugyanugy elmentem 2 perc alatt...
2012. ápr. 30. 17:29
 3/7 anonim válasza:
Istenem... :D Szerezz egy csajt
2012. ápr. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. Szóval tudod elnyújtani a maszturbációt?
2012. ápr. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
jaja. ez tök olyan mint az egykerekezés. ha már nagyon fent vagy, behúzod a féket egy kicsit, majd mikor érzed, hogy kezdesz nagyon alacsonyan lenni, ráhúzol a gázra. ezután pedig mielőtt feljutnál a csúcsra, megint fék, és így tovább, és így tovább :)
2012. ápr. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát..csinálom egy percig várok fél percet majd megint csinálom egy percig... igy tudom magam csak megfékezni...és ez nem koser mert nagyon gyorsan vertem ki fiatalon és ezért hozzászoktam
2012. ápr. 30. 17:35
 7/7 anonim válasza:
minden szokáson lehet változtatni
2012. ápr. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!