Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szukuletem van?

Fityma szukuletem van?

Figyelt kérdés

A farkamon nem tudom hatra huzzni a fitymat ha all...

De amugy igen.

szerintetek lehet hogy fityma szukuletem van? F/12



2012. ápr. 30. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, nezesd meg urologussal!
2012. ápr. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
valószínű, de ezt így leírásból nem lehet egyértelműen megállapítani.
2012. máj. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az van,mivel még fiatal vagy,esténként meleg vízben rendszersen merev állapotban a fitymád próbálgassd többször ameddig csak tudod hátrahúzni és szépen lassan egyre jobban,egyre tovább tudod hátra fele húzni és már egyre kevésbbé fáj,feszül.Pár hét alatt is látni lehet a javulást,ha még se menj el urologushoz,nem kell beutaló hozzá,telefonon lehet időpontot kérni hozzá,körülmetéltetni ne enged magad,az csak durva szükület esetén szükséges valójában.
2012. máj. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit a 3. válaszoló írt, azt nem javaslom! Biztosan vonzóbb lehet számodra 12 évesen, hogy ezzel a "megoldással" majd helyrejön a dolog, DE NEM FOG!


Ez kb. 4-5 éves korig működik, az is csak orvos által felírt szteroidos kenőcsökkel! Ilyen idős korban már semmire sem mész vele, rosszabb esetben attól, hogy erőltetve akarod hátrahúzni, csak kis hajszálrepedések lesznek a fitymán. Ezek 1-2 napra rá elkezdenek hegesedni, és mégjobban összeszűkül majd az egész előbőr.


Én a Te korodban ugyan ebben a cipőben jártam. HA tetszik ha nem, ezzel urológushoz kell menni. Nem fog miatta senki sem kinevetni vagy ilyesmi, szóval ne vonakodja a dologtól, tessék bátran orvoshoz fordulni!

Minél előbb, annál jobb.

2012. máj. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs!Csak nagyon vastagra duzzad a makkod,azért nem csúszik előre és hátra segítség nélkül a fitymad!Majd idővel hozzá fog idomulni!
jan. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!