Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 vagyok és még sosem volt...

Zsohzsoh kérdése:

17 vagyok és még sosem volt éjszakai magömlésem szerintetek ez baj? Mit tegyek hogy legalább egyszer legyen?

Figyelt kérdés

mindennap verem legalább 1x lehet hogy azért



kérlek válaszoljatok:) köszi


2012. máj. 4. 20:26
 1/7 teleka válasza:
Egyáltalán nem probléma ha nincs, ez egyáltalán nem valami természetellenesnek a jele. Ez egy teljesen tőled független reakció, kiválthatja álom, vagy bármilyen más testi impulzus. Nem kötelező hogy legyen.
2012. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
addig ne verd amig nem lesz. 1 hetet adok :D
2012. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Jóságos Isten Az Egekben! Téged párba kéne kötni egy 14 éves lánnyal, aki megkérdezi, hogy mikor fog már megnőni a melle, és be kéne titeket dobni egy kútba. Kéne egy gomb, az ostoba kérdéseknek. Azt nyomogatnám éjjel-nappal, mert az ember idegrendszere nem erre van kitalálva.
2012. máj. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Azért nincs, mert helyette elkezdtél maszturbálni. Ez az éjjeli magömléses dolog csak akkor működik, ha a gyerek nem veri és a felgyülemlett spermának valahogy ki kell jönnie. Én 19 éves vagyok és életemben nem volt, viszont már az óvodában is maszturbáltam.
2012. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem,ez eltérő,van akinek soha nincs,vagy csak elvétve,valakinek meg gyakran, vagy akár reggel is bármikor előfordulhat na nekik sem könnyű.,
2012. máj. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdés: egyáltalán nincs magömlés, vagy csak éjszaka "spontán" nincs? Nem mindegy...
2012. máj. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

azért nincs, mert maszturbálsz, ha abbahagynád, akkor lenne.


3-as, ez aztán baromi hasznos válasz volt.

2012. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!