Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 évesen túl korai elkezdeni...

15 évesen túl korai elkezdeni a borotválkozást?

Figyelt kérdés

már elégge feltűnő az arcszőrzetem,és nem tudom hogy várjak-e még a borotválkozással?? Már többen is felfigyeltek,hogy :néé neked van szakállad!! az eléggé rosszul esett.Gyorsabban és keményebben fog visszanőni a szőrzet,vagy azt a hormonok generálják?

15-fiú



2012. máj. 5. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ahogy akarod. Én már elmúltam 16 de még nem borotválom.
2012. máj. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem korai! Én is kb annyi idősen kezdtem el, 15-16 évesen. (18 leszek ősszel...)
2012. máj. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Dehogy korai,ha belegondolsz a lányok már kb. 11-12éves koruktól borotválkoznak............
2012. máj. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Én is 15 évesen kezdtem... Ha nőni kezd, akkor ez van, ez a férfiasodás jele... borotválkozhatsz nyugodtan;)
2012. máj. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sokkal normálisabb ha nincs pehely a fejeden!!!!

Vágd csak le!!

2012. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
vágd le, kamaszkorban a szakmunkásbajusz nagyon gusztustalan tud lenni. :D
2012. máj. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 vuzuka válasza:
13 éves korom óta borotválkozom. nem korán semmikor. szerintem amikor jónak érzed kezd.:)
2012. máj. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Késlaltesd ahogy csak tudod,mert minél többet vágják annál erösebb lesz!Még mindig azt nyögöm/ha reggel lehuzom,este már látszik.

Ajánlom a villanybortvát mert az "kaszál" mig a penge "szánt"

40bv ffi.

üdv

2012. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8-cal értek egyet. én is minél később, és minél ritkábban borotválkoztam. így 1-2 hétig is el vagyok kis borostával, mert nem nő olyan vehemensen. és tényleg célszerűbb inkább trimmelővel vagy villanyborotvával ráállni a dologra.


lehet, hogy vonzz a borotválkozás gondolata, de hidd el, nem akarod te az csinálni már 15 éves korodtól minden egyes nap :D

2012. máj. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 lorcsi16 válasza:
Én lány vagyok, de azt tudom, hogy a borotvától meg a krémektől megerősödik. Ha azt akarod, hogy ne erősődjön meg, akkor gyantázd, vagy géppel, amivel a lányok is szokták, mert lehet, hogy "csajos", de legalább nem erősödik meg.
2012. máj. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!