Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A prosztata masszázs halálos?...

A prosztata masszázs halálos? Vagy okoz szívinfarktust?

Figyelt kérdés

Ki akarnám próbálni magamon fürdés közben de félek, hogy halálos mert valahol az olvastam, vagy olyat is, hogy megváltoztatja a szív(mittudoménmilyét). Szerintetek? Kipróbáljam? Halálos? Okoz szívinfarktust? Ti csináltátok már?


17/F


2012. máj. 5. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
hogy okozhatna?.. nem nagy dolog felnyúlni egy ujjacskáddal.. :) xddd ez olyan hiedelem mint a lányoknak nem lehet a "hátsó" lyukba... :)
2012. máj. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pedig nem hülyeség amit olvastál... ha Mike Tyson adja akkor halálos.... hátranézel hogy ki a f@sz ez már jön is a szívinfarktus.
2012. máj. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért okozna infarktust, hogy felnyúlsz a fenekedbe?
2012. máj. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dehogy az..még orvosilag is csinálják némelyik kórképnél
2012. máj. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Baromság! A p. masszázs egy qrva jó dolog, kellemes érzés. Sokan szeretik, pl. a pasi dugja a csajt, s közben a csaj belenyúl, és csinálja neki. Sokkal nagyobbat lehet élvezni tőle! Sőt, nekem már többször csinálták, és közben tökéletesen elélveztem, pedig a farkamhoz senki sem nyúlt. Próbáld ki, hatalmas élmény, csak ajánlani tudom minden pasinak. A melegek nem véletlenül szeretik a seggbekukit, mert közben a farok stimulálja a prosztatát :)
2012. máj. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy orvos szerint nem veszélyes:

[link]

2012. máj. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a legsúlyosabb dolog aranyér lehet, semmi más
2012. máj. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2012. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BalázsKam válasza:

Jogos a felvetés, bizony a prosztata megnyomásával NAGYON RITKA ESETBEN járhat szívleállást okozó sokk. Olyankor jó ha orvos csinálta, mert ő azonnal ad szakszerű szívmasszázst, ha nem hozzáértőnél történik, akkor kétesélyes.

Ha viszont magadnak nyúlkálsz, azzal maximum a végbeled falán okozhatsz kisebb sérüléseket, amiből tályog lehet.

2020. szept. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!