Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintem herevisszér tágulato...

Szerintem herevisszér tágulatom van, ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szeptemberben éreztem először ilyen furcsa érzést, akkor utána olvastam hogy mi lehet és szerintem here visszér tágulat. Nem tudom hogy kialakulóban van-e vagy mi van, de akkor vettem feszülős boxereket mert azt olvastam hogy jó meg gyertyaállást csináltam. Akkor elmúlt.

Most 2 napja megint előjött ez a furcsa érzés (nem az hogy fáj, hanem olyan na. nem lehet leírni milyen érzés, de érzem hogy ott bizsergéshez hasonló). Tegnap óta csinálok napi 2 gyertyaállást mert az multkor is segített (szeptemberben is csak 4 napig volt ez kb) és remélem hogy megint elmúlik.

ha nem akkor mit csináljak? soha nem voltam még urológusnál, nem tudom hogy megy ez.

Amugy nem félek semmilyen orvostól, soha nem is féltem a beavatkozásoktól de így intim részen eléggé parázok :S

nagyon megköszönném a segítő válaszokat.

17/F



2012. máj. 7. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk menj el orvoshoz? A herevisszértágulat azért annyira nagyon nem játék, mert meddőséget okozhat.
2012. máj. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elmész vele urológushoz, aki egy egyszerű ultrahang vizsgálattal alátámasztja a "diagnózisodat".

Lehet hogy műtétetfog javasolni, mert a visszér tágulat miatt túl meleg van a herének és ez valóban a termékenységed romlásához vezethet.

2012. máj. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

és csak odamegyek az urológushoz vagy kell beutaló vagy hogyan megy ez?

de akkor már a szüleimnek is szólni kell.

nem lehet elmúlasztani hogy ne kelljen műtétezni?

vizess borogatás meg gyertyaállás (napi 2 gyertya azért elég sok hosszabb távon), esetleg ha elmennék urológushoz és ad gyógyszert még az is?

2012. máj. 7. 17:07
 4/9 A kérdező kommentje:
a másik amire szeretnék választ kapni hogy meddőséget csak a bal herében okoz nem? mert ott tágabb az ér a másikban minden OK. és ha jól tudom egy herével is lehet gyereket nemzeni, akkor nincs probléma nem?
2012. máj. 7. 17:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Urológushoz nem kell beutaló. Bátran felkereshetsz egy gyerek vagy már felnőtt urológiát is. Odamész, bejelentkezel, elmondod miért jöttél és megvizsgál a dokibá. Ehhez még szülő sem kell és megenni sem fognak. 1-2 perc az egész.

Ha tényleg baj van, akkor is csak javasol az orvos. Nem fog ott helyben megműteni és kényszeríteni mindenféle dologra. De ahogy írtad rövid távon lehet élni a visszértágulattal.

2012. máj. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hogy-hogy rövid távon? előbb utóbb műteni kell? :O :S
2012. máj. 8. 10:28
 7/9 A kérdező kommentje:
de nem a legjobb most urológushoz menni mert bejelentkezek korházba nemtudom hogy megy ez de lehet hogy fél vagy 1 hónappal későbbre adnak időpontot aztán a műtétig is egy hónap meg amíg felépülök is egy hónap aztán már el is lett b@szva a nyaram :S
2012. máj. 8. 10:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocs, nem ijesztgetni akartalak :) Természetesen hosszútávon is lehet élni vele, de kérdés, hogy mennyire károsítja a nemzőképességedet. Ha már ugyebár lenne 2-3 gyereked, akkor életed végéig is elélhetsz vele...

Én annó sztk-ba mentem urológiára és pik pak, 2-3 ember várakozás után bejutottam. Ez nem nagy műszeres vizsgálat.

2012. máj. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát köszi elmegyek majd, ha másért nem legalább leellenőrzi hogy minden más okés-e :)
2012. máj. 8. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!