Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 25 évesen vizelettartási...

25 évesen vizelettartási problémáim vannak, hova menjek?

Figyelt kérdés
Félek vele elmenni orvoshoz mivel nem mindig jön elő ez a tünet és nem akarom hülyének nézetni magamat. Általában stresszes napokon van hogy teljes mértékig képtelen vagyok uralni a helyzetet, ugyanakkor sokszor több hétig elő sem jön. Így vettem felnőtt pelenkát de elég drága recept nélkül. Sok vizsgálat kell, hogy legalább felírják?

2012. máj. 10. 18:12
 1/6 anonim válasza:
Ne félj elmenni vele orvoshoz! Nem igazán normális ha 25 éves fejjel nem tudod visszatartani a vizeletedet! Pelenkát meg sztem felejtsd el! irány az urológus, nem kell félni nem ölnek meg. Amúgy meg nem kell sok vizsgálat. megnézik a prosztatádat és írnak gyógyszert ami elmulasztja! 18/F
2012. máj. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kriston intim torna férfiaknak megoldja a problémát.

[link]

2012. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Szia


Ezen az oldalon névtelenül felteheted a kérdésedet.

[link]

Itt van urológia

Üdv

2012. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is kriston andit ajánlom, 100% hogy tud segiteni! kimondottan csak a gáti területekkel foglalkozik!

voltam nála tanfolyamon és szuper, egyaránt ffiak nők is járnak hozzá.

2012. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismerek a környezetemben egy olyan személyt akinek semmilyen terápia nem vált be kigyógyuljon az inkontinenciájából. Nappalra jobb kicsivel a helyzete éjszakára nem mindig jobb a helyzete.


Eldobható helyett textilpelenkát és gumibugyit visel éjszakai alvási idő alatt. Semmi sem szivárog ki belöle nem kényelmetlen a viselete a nagy csomag ellenére sem. Pénztárcát meg a környezetett is kiméli a textil pelenka.

2012. jún. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Remélem rendbe jöttél. Akiknek még ez van, azoknak:


Nekem ugyanez volt, kb. 3 évig. 35 évesen kezdődött. Akár vizelés után 5 perccel, éreztem hogy becsurran. Lassan odáig jutottam, hogy naponta tiszta nadrágot kellett felvennem (nem alsónadrágot, hanem farmert). Általában nekem akkor gyakrabban jött, amikor stressz volt, de ugyanakkor az is természetes volt, hogy a legnagyobb nyugalomban fordult elő. Amit még észrevettem, az az, hogy a kevés alvás még rosszabbá teszi. Ált. 2-3x naponta, teljesen váratlanul. Hozzáteszem, hogy sietéskor, ne adj Isten futáskor még erőteljesebben fordult elő.


Aztán egyszer, teljesen más okból kipróbáltam a fityma állandó hátra húzva tartását (szabadon marad a makk). Nem csak vizeléskor, 0/24-ig.


Másnapra elmúlt. Legnagyobb csodálkozásomra, ugyanis addig meg sem fordult a fejemben, hogy ez lehet a megoldás.


Nyilván, persze sokat játszott közre a stressz, de nekem ettől teljesen elmúlt, azóta 1x sem jött elő. Valószínűleg vizeléskor ott (a fityma alatt) maradt és felhalmozódó baktériumok bejuthattak a húgyvezetékbe - de ezt csak feltételezem.

2017. máj. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!