Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kockahas 1 hónap alatt?

Kockahas 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés

18/F 68 kg vagyok

Szerintetek elérhetem egy hónap alatt hogy feltünő kockhasam legyen . Semmilyen diétát nem alkalmazok mert semmilyen fölösleg nincs rajtam , ugyan úgy eszek mint eddig . Sajnos jelenleg csak itthon tudok edzeni . Naponta 270 felülés + 30 hasprést csinálok . Már 2,5 hétnél járok és kedzenek igen csak kijönni a kockák . Folytassam így vagy van gyorsabb modszer?



2012. máj. 12. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
nem valószínű.
2012. máj. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát ez nem vmi bő válasz ... mi nem valószínü?
2012. máj. 12. 23:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Diéta nélkül biztos hogy nem. A kocka has titka főleg az hogy ne legyen zsír a hasadon. Ismerek olyan gyereket aki nem is edzd hasra mégis kockahasa van mert vékony gyerek.
2012. máj. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt nem valószínű. De mondjuk ha tartod ezt a napi adagot, akkor tényleg elég szépen ki fog jönni pár hónap alatt. KITARTÁS!!!
2012. máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem folytasd am meg a tobbinek meg anyit h az nem igazi kockahas ha vkinek pusztan azer vannak kockai mert vekony az a joh ha azer v rajta kis zsir is nem csont sovany kis zsir mondjuk 1,5 kg felesleg max 2 és a latszodo kocka has szivem szerint ha vkinek 8 kockaja van az màr szar sztem a megfelelo sracoknal 6 csajoknal max 4
2013. máj. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!