Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyi az esélye hogy a...

Mennyi az esélye hogy a feleségem teherbe essen ilyen spermiumszámmal?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál és kiderült hogy igen alacsony a normálhoz képest a számuk. 25-30%-os spermiumszámot diagnosztizáltak. Ha természetes úton nem jön össze a baba akkor milyen lehetőségeink vannak?
2012. máj. 13. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szinte egyenlő a nullával.

Nekem van egy ismerősöm ő rendelkezik 80% al azt mondták neki, hogy 5% esélye van rá. De sikerült nekik.

2012. máj. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a 25-30% hány milliót jelent? Amúgy nem mondták, hogy mi lehet az oka az alacsony spermaszámnak? Csak azt mondták hogy ennyi és viszont látásra? Mert sok esetben tudnak rajta segíteni. A férjemnek is alacsony volt és megműtötték most várjuk, hogy majd mi lesz. És az is fontos, hogy milyen minőségűek, meg a mozgékonyság is számít. Ha nem lehet felturbózni akkor kb. 10 milliónál csinálnak inszeminációt (bár ezt ne vedd készpénznek nem vagyok szakértő). Ha pedig ahhoz is kevés ami nektek van akkor ott van még a lombik is. De ezt amúgy a dokiknak illene elmondani.
2012. máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még csak vizsgálatokra küldött el /UH, labor/ Annyit mondott hogy az eredményekkel menjek vissza és majd akkor kiötlünk valamit.
2012. máj. 13. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Hali!


_ De nem műtöttek téged esetleg vmivel korábban?

_ Nem volt varicokeléd (herevisszér-tágulat/-gyulladás), gyerekkorodban mumpszod, vagy bármikor vmi bajod, ami miatt ilyen alacsony a spermiumszámod? Mi miatt alacsony ennyire?

_ Korod mennyi?


Üdv: EE

2012. máj. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
37 vagyok és kb 8 évesen voltam műtve. Nem tudom mivel pontosan csak annyit hogy a heréim nem szálltak le időben, és víz hatására felcsúsztak. Az orvosok vártak rá hogy műthető legyek. /Bár inkább ne vártak volna./
2012. máj. 14. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!