Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 25 évesen növekedési hormont...

25 évesen növekedési hormont lehet alkalmazni?

Figyelt kérdés
165-166 cm vagyok. Gondolom ez elég ok, hogy miért akarok...
2012. máj. 13. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Gondolom férfi vagy.Nem hiszem hogy ennyi idős korban még "nyitva" van a szervezeted hogy növekedési hormonnal magasabbra tudj nőni.


Vannak alacsonyabb lányok is.Úgyis mindig arról panaszkodnak hogy az összes férfi égimeszelő.

2012. máj. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ezzel kicsit elkéstél. De ha szeretnél vesedialízisre járni, akkor csak nyugodtan.
2012. máj. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem. Ha tényleg növekedési hormon hiány okozta az alacsony növésed, akkor még a növekedési porcok záródása előtt kellett volna alkalmazni. De vszínűleg szimplán alacsony vagy, nem hormonhiányos.
2012. máj. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Akkor bele kell nyugodnom, hogy ilyen alacsony lettem ?

és ha mégis elkezdeném ezt, milyen bajom lehet tőle ?


Nem akarok ilyen kicsi lenni !

2012. máj. 14. 13:04
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát nőni nem nőnél tőle, az fix. Max akromegáliás lennél. Nézzél képeket, gyönyörű betegség.

[link]


Törődj bele. Nem vagy olyan vészesen alacsony. Gondolom fiú vagy, azért aggódsz ennyire. Rengeteg lány 150-165 centi közötti.

2012. máj. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen Fiú vagyok
2012. máj. 14. 13:44
 7/12 A kérdező kommentje:

14 éves korom óta nem nőttem semmit.

Ha mondjuk 14 éves korom előtt alkalmazták volna ezt rajtam

akkor mennyit nőttem volna ?


Háziorvosnak nem kellett volna ajánlani ezt még akkor ?

Őneki észre kellett volna vennie nem ? Vagy a szüleimnek.

2012. máj. 14. 13:52
 8/12 anonim ***** válasza:
orvos
2012. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mi ? ezt most nem értem.
2012. máj. 14. 19:26
 10/12 anonim ***** válasza:

Növekedési hormont csak törpenövésű emberek kaphatnak, lehet alacsony vagy, de azt mégse mondhatod magadra, hogy törpe. Mellé ahogy írták már le is késted ezt a vonatot, ha most kapnál növekedési hormont csak azt érnéd el, hogy akromegáliád lenne.

A te eseted meg "néma gyereknek anyja se..." példája, te vagy leginkább tisztában a saját magasságoddal, szólhatál volna, hogy aggódsz, mert nem nősz semmit egy ideje. Ugyanúgy volt öntudatod, leginkább ez a te felelősséged. Attól még nézesd meg a pajzsmirigyed, ha azzal valami nem okés leálhattál a növekedésben, de annak rengeteg tünetei vannak, és gondolom az elmúlt 10 évben voltál legalább egy nagylabor vérvizsgálaton, azon meg néznek TSH-t.

Mást már nem tudsz csinálni, csak barátkozni a termeteddel, azért nem olyan nagy katasztrófa, tele a világ alacsony lányokkal.

2012. máj. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!