Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hormonprobléma vagy valami más?

Hormonprobléma vagy valami más?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy sajnos valamiért a szervezetem nem fejlődött ki rendesen ahogy azt kéne, pl szőrzet gyenge, nemi szerv alig nőtt stb...az a kérdésem hogy 18 éves korban ezzel még lehet valamit kezdeni vagy már jelentős eredményeket nem fogok elérni? Összefügghet valamilyen hormonproblémával? Az arcom pattanásos tehát elvileg a tesztoszteron rendesen termelődik de mégis a férfiasságom nem nő semmit! (ez nem pszichologiai probléma, és nem önbizalom hiány! csak érzem hogy valami nincs rendben) Gondolkozom hogy meglátogatok egy urulógust de ha előtte megtudom h nem nagyon fognak tudni segíteni a bajmon akkor inkább nem veszek magamra még egy kellemetlen terhet...

2012. máj. 16. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Bocs, de ezt meg kell jelölnöm.

Nekem kifejlődött minden, bár én se szőrösödök túlzottan.

De olyan kisfiús testem van.

Kb mint egy 14 évesnek csak magasabb vagyok:)

21/F

2012. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Akkor beugranék én is, mert fogalmam sincs mi lehet a bajom. 20 éves vagyok, alig nő a szőröm, de még a melleim is meg vannak duzzadva.


Összefogunk esetleg? :D

2012. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Ha gondoljátok írjatok privátban, én két éve próbálok rájönni, hogy mi lehet a baj. Sok mindent megtudtam eddig. És még mindig van hova haladni.


Bocsánat, az izgatottságomért, csak olyan jó, hogy végre van valaki aki talán át is érzi azt, amiről beszélek. Engem például kifejezetten zavarnak ezek a dolgok.

2012. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem gondoljátok, hogy fel kéne keresni egy endokrinológust?
2012. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Esetleg a tesztoszteron hormon rendben van? érdemes lenne megnézetni.
2012. máj. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tudok ajánlani egy orvost nektek privátban.

A hormonzavarok a szakterülete.

2012. máj. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
2-ik válaszoló! Mit jelent az hogy sok mindent megtudtál? pl miket?:)
2012. máj. 17. 22:17
 8/10 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs hogy rendben van-e a tesztoszteron szintem:/ Hol lehet hormon szintet ellenőriztetni?
2012. máj. 17. 22:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Endokrinológusnál. Házi orvostól kérj beutalót.
2012. máj. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És egy hormon vizsgálat mit takar pontosan? Vérvétel és egyebek?
2012. máj. 18. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!