Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehetnek?

Mitől lehetnek?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy a nemiszervemen feltüntek fehér "részek". A péniszen vannak, nagyon nehezen lehet lehúzni a makkról merev állapotban, de még akkoris fájdalommal jár néha, ha nincs merev állapotban. Nem faggyúmirigy, ez sokkal nagyobb. A makknak az alsó részén is vannak, de nem terjednek tovább. Nem vicces! Tehát a poénokat mellőzzük.

Már mindent megnéztem a neten de ilyen betegséget én nem találtam.


2012. máj. 18. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha megtudod mi az, írd meg nekem is, mert a férjemnek is előjött egy pont ilyen!
2012. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hali!


˙

_ Hány éves vagy?


_ Nem le7, hogy ez esetleg LSA (Lichen Sclerosus et Athrophicus)?

Az LSA okoz6 fitymaszűkületet, főleg fiatal felnőtteken, rajtuk is elsősorban a fitymán, ill. a női nemi szerven, de megjelen7 pl. a háton, a mellkason is, derékbőrön is,... mint egyfajta "sömörös plakk", teljesen spontán is kialakul6, de hogy pontosan mitől, azt máig sem tudni... Egyes kutatások szerint ez az immunrendszer egy bizonyos betegsége, más kutatások összefüggést emlegetnek a fityma és a makk gyulladásos betegségével, a BXO-val (Balanitis Xerotica Obliterans-szal).

De további infókat alább találsz róla, köztük magam is összegeztem vmennyit a legelsőben belinkelt GyK-s topikba lévő link alatt.


˙

TOPIKOK A LSA-ról

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__3..

>> [link]

>> [link]

<!!>> [link] << (angol)

>> [link]


További CIKKEK róla:

>> [link]

>> [link] << (angol)


VIDEOKLÍNIKA-információs videók róla:

>> [link]

>> [link]



˙

KÉPEK róla a hímvesszőn:

======-======-======

!!! FIGYELMEZTETÉS !!!

======-======-======

Az alábbi linkek VALÓDI képeket tartalmaznak VALÓDI péniszről leplezetlen, nyílt formában. Bizonyos képek (16-18) ÉVEN ALULIAK SZÁMÁRA felkavaróak le7nek, ezért MEGTEKINTÉSÉT a megjelölt korhatár alatt NEM AJÁNLOM, csakis a megfelelő mentális érettségi szinten lévő fiatalok és felnőttek tekintsék meg! Különösen vonatkozik eme felhívás a <!!>>-val jelöltekre.


A sok kíváncsiskodó 18– fiatal tizenévest is megkérném, aki ideklikkelt, hogy:

–Ha nincs ilyen bajod, csak kíváncsi vagy, vagy egymást akarnátok sokkoltatni barátaiddal, társaiddal, akkor NE LÉPJ(ETEK) RÁ A LAPOKRA! Ez NEM ERRE A CÉLRA VAN!

A TI ÉRDEKETEKBEN... Köszi.


>> [link]

>> [link]

<!!>> [link]

<!!>> [link]

<!!>> [link]


˙

Remélem, hogy nem ez a bajod, ill. azt is, hogy tudtam némiképp haxnos infókkal szolgálni.

Várom visszajelzésedet!

Üdv: EE

2012. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszi, hogy írtál.Bocsi a nagyon késői válaszért.

Nagyon rosszul hangzik ez sajnos.

14 éves vagyok még csak.

Nekem ennyire nem fehér, sokkal halványabban. Van barátnőm, természetesen 3-4 évig még nem tervezünk nemi életet hisz még nagyon fiatalok vagyunk. Viszonylag régóta együtt vagyunk.

Ne hidd azt, hogy a korom miatt valami éretlen kisgyerek vagyok.

Ha még válaszolsz szivesen meghallgatlak.

2012. jún. 10. 09:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!