Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tesztoszteron szint növelése...

Tesztoszteron szint növelése táplálkozással?

Figyelt kérdés

Üdv.


Van olyan gyümölcs, vagy vitamin, vagy valami étel ami növeli a tesztoszteron szintet? Nem akarok semmilyen biotech-es készítményt szedni, csak valami olyan ételt.

Létezik olyan?



2012. máj. 18. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs, de a nehéz fizikai munka emeli, tapasztalom mióta csinálom.


Csak ne kezdj rákapnia gyorsítókra, piára cigire túlzott cukor és koffeinre. A piehnést semmi sem pótolja, a "gyorsítók" max átmenetileg eltolják a fáradtságérzetet.

2012. máj. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szal menj el heti 2-3 napra építkezésre cementet, téglát stb pakolni, meg felhordani az emeletre napi 12-14 órába.


Lessz hatása!

2012. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


hát én ezt találtam, de hozzátenném h az elegendő az elég tág fogalom és sztem az érrendszernek főleg egy pasinál nem hiszem h a sok zsír jóttenne... :S

meg őszintén szólva nem sok összefüggést látok közte mert hát ugye ez egy hormon benned termelődik és nem a bevitt élelmiszerből szívódik fel...

2012. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nem érdekel a fáradtság. Szív beteg vagyok, kondiba nem járhatok sokat, szteroidokhoz túl fiatal vagyok, más lehetőségem nincs az izomzat növelésére. Láttam, hogy tesztoszteront tartalmaz a szteroid, ezért gondoltam a növelésére, de csak is természetes módon.
2012. máj. 18. 15:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég hormont beviszel a szervezetedbe az állati termékekkel, a húsokkal.
2012. máj. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szívbetegként szerintem ne akard növelni a tesztoszteron szintedet. Az izmaid növelése sem jó ötlet, több izom ráadásul felesleges izom egyenlő nagyobb terhelés, ami nem jó. Én azt tanácsolom, hogy végezz nem megerőltető sportokat, kérdezd meg a dokit, hogy mit szabad.
2012. máj. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak szar csapatsportot szabad, amit soha az életben nem fogok csinálni, amit meg akarok (pár sport) nem lehet. Mindenképpen izomnövést akarok, ha már más nincs szteroid is lehetséges lehet.
2012. máj. 18. 22:21
 8/8 anonim ***** válasza:

igen van egy növény az a neve királydinnye.

ebből készültek különböző tabletták.

de ez nem növeli a tesztó szintet,hanem optimalizálja,úgy,hogy a tabi hamis parancsot küld az agynak,miszerint kevés a tesztó,ezért a test elkezd magától többet termelni.

persze 18 évesen nem fogsz érezni belőle semmit,mert kb 28 éves korig csúcson van a tesztoszteron,tehát a hatását akkor éreznéd,ha elmúltál már ennyi.

2012. máj. 28. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!