Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lágyéksérvet mennyi idő után...

Lágyéksérvet mennyi idő után műtik meg? 1,5,2 hónapig el lehet húzni?

Figyelt kérdés
Most jött ki rajtam, kedden megyek dokihoz. 1,5 -2 hónapot el kéne még húznom a műtétet, mert olyan dolgaim lesznek, amibe nem igazán fér bele a lábadozás.

2012. máj. 19. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nagy a sérv és főleg nem boltosul bele a bél, bőven lehet várni annyit. Természetesen, ha bármi panasz adódik közben, rögtön orvoshoz kell fordulni, nehogy kizárt sérv és bélelzáródás legyen belőle.
2012. máj. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bármeddig el lehet húzni, amíg nem fáj, azaz ki nem záródott. Ha kizáródott, akkor aznap kés alá kell kerülnöd, különben másnap már bonckés alatt leszel. Komolyan.


Épp most írtam egy másik kérdezőnek: nekem volt, amikor kizáródott, azonnal műteni kellett. Ráment a félévem az egyetemen. Addig elvoltam vele, kb. fél évvel azelőtt jött ki rajtam.

2012. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!