Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Félek! A bal herém mellett...

Félek! A bal herém mellett van egy kb 2 centis puhácska csomó ami elmozdítható. Fürdés után olyan mint ha az egész bal herém ilyen eres ( göcsörtös lenne). Néha van húzó érzés is a herémben mind2 oldalt. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Holnap megyek urulógiára de nagyon bevagyok parázva mert félek a hereráktól :/ Ez már 1 van egy jó ideje.

2012. máj. 24. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
"A bal herém mellett van egy kb 2 centis puhácska csomó ami elmozdítható" Ezt hívják mellékherének.
2012. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a jobb oldalon nincs semmi és szerintem ez elég nagy mellékherének..olyan mintha erek lennének összecsavarodva benne vagy nem is tudom,de nem a herén van rajta hanem attól külön :/
2012. máj. 24. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Varicocele, magyarul herevisszértágulat. Keress rá google-ben, sztem ez lehet a gondod így leírás alapján. Elég gyakori, nem különösebben veszélyes, de kezelni kell (ha jól tudom műtik).
2012. máj. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
persze,hogy pont pénteken nem rendelt az urulógus így keddik megy tovább ezerrel az aggódás.. :/
2012. máj. 26. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!