Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mi lehet a herezacskómnál?

Ez mi lehet a herezacskómnál?

Figyelt kérdés

Tegnap észrevettem, hogy a bal oldalinál ilyen...hogy is mondjam, duzzanat van. Eddig azt hittem biztos a mellékhere lehet, vagy valami...de nem kapcsolódik a heréhez, hanem...Pontosan nemtudom le írni.:S Annyira nem vészes, de szeintem az "nem oda való".:D Ez most mi lehet? El fog múlni? Egy csöppet most megijedtem..:(

17/F


2012. máj. 28. 15:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Menj el urológushoz. Ne halogasd, mert komoly dolog is lehet. Nekem hererákom volt és alig volt tünetem a duzzanaton kívül.
2012. máj. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Jajj, nemár.:S Hererák???

1. Mi volt a pontos tüneted?

2. Mit csináltak?

Ez annyira kellemetlen...:S Most ilyen hideg-meleg hullám jött rám, megijedtem...

2012. máj. 28. 15:17
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy az, hanem azt, hogy komoly dolog is lehet. Csak megnagyobbodott a bal herém kissé, ennyi volt a tünetem.

A herén, mellette vagy benne csomó, kemény göb vagy bármi ami nem odavaló dolog, kivizsgálást igényel.

2012. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mondd a szüleidnek, hogy menjetek el urológushoz vizsgálatra. Nem kell beutaló sem.
2012. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Mindenféle képpen mutasd meg urulógusnak főleg azért is hogy megnyugodjál nincs komoly baj ha pedig igen akkor időbe tudjanak segiteni.Ne húzd az időt mert te sem gondolod hogy elmúlna ha megnézi egy orvos nem halsz bele elvégre férfi vagy!És még mindig jobb egy biztos pont mint egy bizonytalan összevissza gondolatok.Holnap indulj is.
2012. máj. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Azért még 1-2 napot várnék, hogy nem e múlik el, nem csak valami kisebb duzzanat, vagy akármi. Eddig semmit se vettem eszre...remélem amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan elmúlik.

Csak remélem értitek..:/ "Hé, anya...megnéznéd a tökömet, hogy ez mé' van?" Max. magamtól elmegyek a háziorvoshoz...remélem komolyan vesz, igaz még rá kell szánnom a büszkeségemből..

2012. máj. 28. 16:29
 7/19 anonim ***** válasza:
Te tudod. Mindenki azt csinál a büszkeségével és az életével, amit akar. Ha pedig bajod lesz a halogatásból, ne sírj itt a gyk-n, hanem viseld méltósággal, amit magadnak okoztál...
2012. máj. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Most komolyan.:( 17 évesen hererákom lenne?? Teljes kétségbeesés...:S:/
2012. máj. 28. 16:46
 9/19 anonim ***** válasza:
Mióta korfüggő egy betegség?
2012. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Jó lenne ha ezt az egészet komolyan vennéd és az urulógus férfi orvos kit érdekel a büszkeséged?Te tudnád hogy mi nők mennyit mutogattuk ha kellett, férfi orvosnak mert meg akartunk gyógyulni?Na indulj te 17 éves mert ez nem vicc!Ha már érzed nem olyan mint eddig volt indulj és ne hezitálj.Nem kell ide a kedves mama csak egy vagány fiú ha férfi akar még maradni.Remélem meggyőző voltam!Aztán irj ha visszafelé jöttél?
2012. máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!