Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ezzel menjek-e el urológushoz,...

Ezzel menjek-e el urológushoz, és ha igen, akkor hol tudom megvizsgáltatni magam?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy az utóbbi hetekben vettem csak észre, hogy enyhén balra hajlik a farkam. Merevedett állapotban nagyon minimálisan (max. 5 fokban), de amikor "félig merevedett", akkor jóval észrevehetőbb.


Ezt régen nem vettem észre, a szexben pedig semennyire nem zavart eddig, csak maga a tény, hogy nem tudom, mitől meg mióta van, és lesz-e rosszabb. Tippem szerint attól van, mert bal kézzel szoktam maszturbálni, amire esetleg az a megoldás, hogy oké, mostantól jobb kézzel, és akkor pár év alatt kiegyenesedik...?


De nem tudom... szerintetek ezzel menjek el urológushoz, hogy megnézze, mitől lehet, esetleg adjon valami tanácsot? És ha igen, hol tudják gyorsan és értelmesen, segítőkészen megvizsgálni?


2012. jún. 1. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
ez hülyeség , nekemis kicsit ferde :D
2012. jún. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez kajak hülyeség miden pasinak ilyen ezzel ne foglalkozz
2012. jún. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el urológushoz, ha téged az megnyugtat, egyébként teljesen normális farkad van ez alapján amit írtál, szinte mindenkié hajlik valamerre.
2012. jún. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vicces ez. :D nekem is nagyon minimálisan jobbra volt benne egy görbület, de tényleg alig észrevehető. aztán volt egy műtétem (teljesen más jellegű probléma, fitymaszűkület miatt volt), és az orvos kajak úgy varrta össze, hogy a elhúzta az egészet balra, és már teljesen egyenes. pedig én nem is szóltam neki meg semmi, csak ő úgy gondolta, hogy 2 legyet egy csapásra. :D de tényleg, ha nincs semmi panaszod, akkor hülyeség ezen izgulnod!
2012. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!